Ugrás a tartalomhoz

AVX Café

Fotó

Lemezjátszó

• Please log in to reply
19159 válasz erre a témára

#1 dongo

dongo

Lefelé a lejtőn

• Regisztrált felhasználó
  • PipaPipa
  • 92 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 22:25

Az sem véletlen, hogy nem itt hirdeti és bizony az árból sem fog engedni. -az eladó ismert "kereskedő".
  • 0

#2 zoli73

zoli73

Fórumlakó

• V.I.P.
  • PipaPipa
  • 788 Hozzászólás:
  • Nem:Férfi
  • Interests:zene,könyv,peca

Elküldve: Tegnap, 20:15

Pedig ennyiért árulják:http://apro.hifipiac...fm-etalon,36038

Hát rendesen túlárazta no. Mondanám hogy megérné tenni rá egy ajánlatot, de inkább nem.
Korrekt áron ezt nem lehet elhozni. Ha nem nagyon sürgős, akkor nézz másikat/mást.
  • 0

#3 Kvaterka

Kvaterka

Nincs visszaút

• PipaPipa
  • 102 Hozzászólás:
  • Interests:Szőlő,bor és még a Teremtő nagy áldásai/zene,íjászat.állattartás,stb/

Elküldve: Tegnap, 20:00

A 189 ezret én is túlzónak találom. Egy hibátlan példánynak Basic Plus-szal kb. 100-110 ezer, Akito-val 140- 150 ezer körül van a reális ára. Persze hangszedő nélkűl.

Pedig ennyiért árulják:http://apro.hifipiac...fm-etalon,36038

• 0

#4 zoli73

zoli73

Fórumlakó

• V.I.P.
  • PipaPipa
  • 788 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 19:52

Köszi a tanácsot,olvastam épp ma.Tényleg jókat ír róla a HFM.Azonban egy kicsit az árral vannak gondjaim,mert itt nem rég még 110-130-ért árulták őket és nem 189-ért.

A 189 ezret én is túlzónak találom. Egy hibátlan példánynak Basic Plus-szal kb. 100-110 ezer, Akito-val 140- 150 ezer körül van a reális ára. Persze hangszedő nélkűl.
  • 0

#5 Kvaterka

Kvaterka

Nincs visszaút

• PipaPipa
  • 102 Hozzászólás:
  • Interests:Szőlő,bor és még a Teremtő nagy áldásai/zene,íjászat.állattartás,stb/

Elküldve: Tegnap, 19:30

Nekem pl. Ilyenek van, és nagyon elégedett vagyok vele. Az a véleményem, hogy ez már az a kategória ami megmutatja az analóg hang szépségeit, ez már tud zenélni. Jól kitalált futómű, és már a Basic Plus kar is igen jó hangszedőket ki tud szolgálni. Ebben a kategóriában szerintem nincs ennél egyértelműen jobb lemezjátszó, talán inkább csak másabb. Innen feljebb lépni lehet, de bizony nagy anyagi áldozatokat árán.
Persze, nem mai "gyerek" de megbízható. Ami típushibaként említhető, az egy ellenállás a tápegységben, túl közel van egy kondenzátorhoz, és hajlamos azt idő előtt kiszárítani. Ez a hiba viszont könnyen és olcsón orvosolható. A tuningolásnak én nem vagyok nagy híve, de egy jobb kar sokat hozhat, többet mint sokan gondolnák. Az enyém is Basic Plus karral volt szerelve, most Akito-val. Határozattan jobb. A hangszedőm Benz Micro Ace L.
A feljebb lépésen már nem gondolkodom, inkább lemezvásárláson.
Ajánlom figyelmedbe, a néhai Hifi Magazin, "Tanársegéd" című írását, keress rá.

Köszi a tanácsot,olvastam épp ma.Tényleg jókat ír róla a HFM.Azonban egy kicsit az árral vannak gondjaim,mert itt nem rég még 110-130-ért árulták őket és nem 189-ért.

• 0

#6 zoli73

zoli73

Fórumlakó

• V.I.P.
  • PipaPipa
  • 788 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 19:13

Pl.valaki tud-e ..konkrétan erről a készülékről valamit?Gondolva arra,hogy nem nagy e kis országunk és a tulajdonosok váltják egymást ill. volt-e már valakinek ilyen Linn-je

Nekem pl. Ilyenek van, és nagyon elégedett vagyok vele. Az a véleményem, hogy ez már az a kategória ami megmutatja az analóg hang szépségeit, ez már tud zenélni. Jól kitalált futómű, és már a Basic Plus kar is igen jó hangszedőket ki tud szolgálni. Ebben a kategóriában szerintem nincs ennél egyértelműen jobb lemezjátszó, talán inkább csak másabb. Innen feljebb lépni lehet, de bizony nagy anyagi áldozatokat árán.
Persze, nem mai "gyerek" de megbízható. Ami típushibaként említhető, az egy ellenállás a tápegységben, túl közel van egy kondenzátorhoz, és hajlamos azt idő előtt kiszárítani. Ez a hiba viszont könnyen és olcsón orvosolható. A tuningolásnak én nem vagyok nagy híve, de egy jobb kar sokat hozhat, többet mint sokan gondolnák. Az enyém is Basic Plus karral volt szerelve, most Akito-val. Határozattan jobb. A hangszedőm Benz Micro Ace L.
A feljebb lépésen már nem gondolkodom, inkább lemezvásárláson.
Ajánlom figyelmedbe, a néhai Hifi Magazin, "Tanársegéd" című írását, keress rá.
  • 0

#7 akvapark

akvapark

Törzsgárda

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 8.632 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 17:44

Sziasztok!

A Tesla "Sme szerű "shellje(pl:NC-440) miben különbözik az Sme rendszerű shellektől?Azt olvastam a Teslába csak a saját shellje jó.Másik kérdés a lemezjátszó és phono-erősítő közötti kábel hosszára van-e valami ajánlás vagy minél rövidebb annál jobb?Válaszotokat előre is köszönöm.

Egyszerűen : Mindenben. Hozzávalót kell keresni. A kábel kapacitás gyárilag az NC-440-ben magas, de cserélhető lévén : Hajrá !

Szerkesztve akvapark által: Tegnap, 17:44

• 0

#8 mcfly78

mcfly78

Isten Hozott! :)

• Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 16:52

Sziasztok!

A Tesla "Sme szerű "shellje(pl:NC-440) miben különbözik az Sme rendszerű shellektől?Azt olvastam a Teslába csak a saját shellje jó.Másik kérdés a lemezjátszó és phono-erősítő közötti kábel hosszára van-e valami ajánlás vagy minél rövidebb annál jobb?Válaszotokat előre is köszönöm.

• 0

#9 vidor2009

vidor2009

Törzsvendég

• PipaPipaPipa
  • 1.071 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 15:14

Hallgass sok lemezt és egyelőre, csak akkor variálj, ha nagyon muszáj. Hangszedő kérdésben minden bizonnyal megoszlanak a vélemények, de azért ebbe a karba mehet "sokkal jobb" hangszedő is, mint az Exact. Erősen ízlés kérdése, de én az alábbiakat jó szívvel ajánlom ebbe a rega karba.

- Ortofon 2M Black

- Audio Technica VM750SH

- Goldring Eroica H prémium

Az általad javasolt pickup-oknál a Rega Exact lényegesen jobb!!!

Ebben az árban a Denon 103 valamelyik tipusa a kiemelkedő best buy,jobbat többszörös árért kapsz!

(Feltéve,hogy az erősítődön van MC bemenet!)

Egyszer már írtam,valaki eltüntette a hozzászólásomat.

Üdv. Gyuri :napsut:

• 0

#10 Voyager

Voyager

Őslakos

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 4.031 Hozzászólás:
  • Interests:Audio
    Planetológia

Elküldve: Tegnap, 14:57

Köszönöm mindenkinek a segítséget és jókívánságokat!

Egyelőre marad ez a hangszedő,aztán majd az ajánlottak közül nézek valamit.

Szerintem jól döntöttél. Hallgasd sokáig és ismerd meg, sokkal jobb úgy elindulni, hogy tudod merről jöttél. ;)

• 0

#11 lacee

lacee

Fórumlakó

• PipaPipa
  • 517 Hozzászólás:
  • Interests:Zene,Forma 1,Műszaki dolgok,Sport,kertészkedés.

Elküldve: Tegnap, 14:52

Köszönöm mindenkinek a segítséget és jókívánságokat!

Egyelőre marad ez a hangszedő,aztán majd az ajánlottak közül nézek valamit.

• 0

#12 Voyager

Voyager

Őslakos

• V.I.P.
  • 4.031 Hozzászólás:
    Planetológia

Elküldve: Tegnap, 14:51

Ezek a játszók már nagyon régiek!Közben a lemezjátszók fejlesztése nem állt meg.

Ez valóban igaz, de nincs új a nap alatt.

• 0

#13 Bécó

Bécó

Törzsvendég

• PipaPipaPipa
  • 1.076 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 14:50

Ezek a játszók már nagyon régiek!Közben a lemezjátszók fejlesztése nem állt meg.
  • 0

#14 Voyager

Voyager

Őslakos

• V.I.P.
  • 4.031 Hozzászólás:
    Planetológia

Elküldve: Tegnap, 14:45

Pl.valaki tud-e ..konkrétan erről a készülékről valamit?Gondolva arra,hogy nem nagy e kis országunk és a tulajdonosok váltják egymást ill. volt-e már valakinek ilyen Linn-je

Volt/van itt több fórumtársnak is ilyen. Az egyik barátomnak is van, ő nagyon szereti, ha jól emlékszem átalakított pát dogot rajta (-rugókat cserélte -a kávát is legyártatta tömör fából -meg a csapággyal variált) . A kart is komolyabbat tett rá (Ittok Ittok LVI? azt hiszem). Sajnos az elektronika szokott rosszalkodni, most nem emlékszem pontosan, hogy mi majd megkérdezem. Jó hang van nála...

ui: írj azoknak akik megváltak tőle, nagyobb eséllyel kapsz a problémáékról is korrekt felvilágosítást.

a lejátszóknál keress rá: LINN AXIS

Szerkesztve Voyager által: Tegnap, 14:50

• 0

#15 Kvaterka

Kvaterka

Nincs visszaút

• PipaPipa
  • 102 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 14:35

Mire vagy kíváncsi?

• 0

#16 Voyager

Voyager

Őslakos

• V.I.P.
  • 4.031 Hozzászólás:
    Planetológia

Elküldve: Tegnap, 14:24

Ezt ismeri valaki?Mi a véleményetek?

http://apro.hifipiac...fm-etalon,36038

Mire vagy kíváncsi?

• 0

#17 Kvaterka

Kvaterka

Nincs visszaút

• PipaPipa
  • 102 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 14:05

Ezt ismeri valaki?Mi a véleményetek?

http://apro.hifipiac...fm-etalon,36038

• 0

#18 Voyager

Voyager

Őslakos

• V.I.P.
  • 4.031 Hozzászólás:
    Planetológia

Elküldve: Tegnap, 13:57

Inkább egy bizonyos szintet nem tudnak meg ugrani, csupán ennyi. A gyalu viszont igen.

Így van, viszont azt a bizonyos szintet, sok lemezjátszó-kar sem tudja megugrani. Ergo érdemes mindent a helyén kezelni és tapasztalni, meghallgatni. Én biztosan élnék Pointe felajánlásával...

Szerkesztve Voyager által: Tegnap, 13:59

• 0

#19 Voyager

Voyager

Őslakos

• V.I.P.
  • 4.031 Hozzászólás:
    Planetológia

Elküldve: Tegnap, 13:53

"MM hangszedőt nem javasolnék.Gyengék."
Röviden.Baromság.

De még mekkora.

• 0

#20 DHT1

DHT1

Nincs visszaút

• PipaPipa
  • 119 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 12:57

"MM hangszedőt nem javasolnék.Gyengék."
Röviden.Baromság.

Inkább egy bizonyos szintet nem tudnak meg ugrani, csupán ennyi. A gyalu viszont igen.
  • 0

3 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 3 vendég, 0 anonim felhasználó