Ugrás a tartalomhoz

AVX Café

Fotó

Mobiltelefonok

• Please log in to reply
838 válasz erre a témára

#1 Deadpool

Deadpool

Fórumlakó

• V.I.P.
  • PipaPipa
  • 854 Hozzászólás:
  • Nem:Férfi
  • Interests:Mozi & zene

Elküldve: 2017 október 16 - 11:45

Nem talalok sehol egy hasznalhato mobilos forumot, ugyhogy nyitok egyet
ha nem megy majd becsukjuk

kerdesem is van mingya`:

nokia 7650-hez mindenfelet keresek! hol merre talalok?

http://www.avx.hu/fo...R#/rolleyes.gif

Most jöttem először ebbe a topikba. A dátumot nem néztem és így a hsz tartalma meglepett :)
  • 0

#2 Deadpool

Deadpool

Fórumlakó

• V.I.P.
  • PipaPipa
  • 854 Hozzászólás:
  • Interests:Mozi & zene

Elküldve: 2017 október 16 - 11:44

Azt nehezen tudom elképzelni, hogy a kereskedő haszna csak 10000 Ft

Foglalkoztam ezzel pár évig, és sokszor még ennyi sincs ;)
(Gsm bolt, nem multi - ha 2000 darabot veszel lehet jobb)
  • 0

#3 Tigris

Tigris

Fórumlakó

• V.I.P.
  • PipaPipa
  • 502 Hozzászólás:
  • Interests:Hifi és Házimozi, Fotózás, Kerékpározás, számítástechnika...

Elküldve: 2017 október 13 - 17:16

Láttam valaki kért képet, hát gyorsban toltam bent a cégnél párat munka közben...Nem állitgattam semmit ..

20170930_080510.jpg

20170930_080705.jpg

• 1

#4 AVX

AVX

avxcafe.hu

• _ATC
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 108.626 Hozzászólás:
  • Interests:Kávé,zene,autó...

Elküldve: 2017 október 13 - 17:05

Nekem bejött az új Samsung, az S8+ vettem én is...Nálam nem attól lesz jo egy telefon, ha tiszta fém háza van, a kerete ennek is fém, csak sok az üveg, de szép. Viszont hardveresen eddig elég meggyőző és a kamera sem rossz. Nyilván nem lesz egy tükrös gép minőség, de sztem jo képeket csinál.

Már én is megszerettem, de a Note5 tényleg profibb kialakítású.

• 0

#5 Tigris

Tigris

Fórumlakó

• V.I.P.
  • PipaPipa
  • 502 Hozzászólás:
  • Interests:Hifi és Házimozi, Fotózás, Kerékpározás, számítástechnika...

Elküldve: 2017 október 13 - 16:58

Nekem bejött az új Samsung, az S8+ vettem én is...Nálam nem attól lesz jo egy telefon, ha tiszta fém háza van, a kerete ennek is fém, csak sok az üveg, de szép. Viszont hardveresen eddig elég meggyőző és a kamera sem rossz. Nyilván nem lesz egy tükrös gép minőség, de sztem jo képeket csinál.

• 0

#6 Speedy Gonzales

Speedy Gonzales

Törzsvendég

• V.I.P.
  • PipaPipaPipa
  • 1.802 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 október 12 - 09:41

Sziasztok!

Kellene egy kis segítség, hátha van tippetek: http://www.avx.hu/fo...fon-tippek-sos/

Köszi, Speedy

Szerkesztve Speedy Gonzales által: 2017 október 12 - 09:41

• 0

#7 AVX

AVX

avxcafe.hu

• _ATC
  • 108.626 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 október 04 - 19:09

http://hvg.hu/tudoma...droid_mobil#rss

A Google szerdán mutatta be a tavaly nagy sikert aratott Pixel és Pixel XL készülékek utódját. Külsőre csak az utóbbi változott, ám mindkét készülék kapott néhány izgalmas új funkciót.

Csatolt képek:

• image.jpg

• 0

#8 lacy

lacy

fórumagár

• V.I.P.
  • PipaPipaPipa
  • 1.370 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 október 01 - 12:57

miután jól bele offoltunk a topicba :)

legyen egy kis on

vettem új TP-Link cuccot benne promo egy új telefonról amit ők gyártanak? fut a nevükben

kicsit szerencsétlen a névválasztásuk már legalábbis magyarban :)

749412679.g_0-w_g.jpg

• 0

#9 lacy

lacy

fórumagár

• V.I.P.
  • PipaPipaPipa
  • 1.370 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 október 01 - 12:48

Nyilván nem autóra gondoltam. ;) Egyébként az autó gyári fejegységével össze lehet párosítani, mint zenelejátszó, így arra is jó lehet.

Dobhatnál egy képet róla. Én most próbálok összehozni egy 100 literest. :D

jah igen az én fejegységem olyan régi, hogy még mp3-ra sem alkalmas :) ezért (is) van a FIIO
ellenben jól szól mondhatni high-end a szó valódi értelmében

15 éve olyan 230e körül volt az ára

• 0

#10 lacy

lacy

fórumagár

• V.I.P.
  • PipaPipaPipa
  • 1.370 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 október 01 - 12:46

Nyilván nem autóra gondoltam. ;) Egyébként az autó gyári fejegységével össze lehet párosítani, mint zenelejátszó, így arra is jó lehet.

volt már itt (fórum) kép de itt van

nem nagy szám sima koc.. téglatest doboz 3 út hangváltó mindössze 5 alkatrész, nekem bejön :)

de más se panaszkodott eddig aki hallotta ár /értékben meg verhetetlen :D

DSCF0898_resize.JPG

magasa:

vifa2.JPG

vifa.JPG

közepe

középs_resize.jpg

közép3.JPG

• 1

#11 Vinkler

Vinkler

Dynaudiophile

• Adminisztrátor
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 6.796 Hozzászólás:
  • Interests:Autó, zene, kerékpár, tollaslabda

Elküldve: 2017 október 01 - 12:29

Mivel autóval utazom kizárólag.. így ott a CD lejátszó vagy a FIIO a telefonom így is lemerül estére hogy "csak" az alapfunkciókat használom meg néha egy kis navigálás

a 200 liter az /db saját készítésű 3 utas :)

• 0

#12 lacy

lacy

fórumagár

• V.I.P.
  • PipaPipaPipa
  • 1.370 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 október 01 - 12:28

Én sem nézek rajta filmet, de utazáskor nagyon jól jön a zenehallgatás.

200 liter? Uh, mi az?

Mivel autóval utazom kizárólag.. így ott a CD lejátszó vagy a FIIO a telefonom így is lemerül estére hogy "csak" az alapfunkciókat használom meg néha egy kis navigálás

a 200 liter az /db saját készítésű 3 utas :)

• 0

#13 Vinkler

Vinkler

Dynaudiophile

• Adminisztrátor
  • 6.796 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 október 01 - 11:10

Hát igen de én dolgozom vele.. illetve használom is nem csak demózni hanem a saját kamera és riasztórendszeremet is nyúzom a mobillal.
Napi szinten meg megy a szívás az almásokkal, nekem nem mindegy.
Az eg, hogy rámásolni egy fájlt sem lehet usb az vicc, multkor nem volt nálam pendrive a fiuk a bótban beledugták a mikro USB kábelt, és már vihettem is a legfrissebb programozó cuccot ami kellett.

zenét meg telefonon nem hallgatok ahogy filmet sem nézek a spotif izét nem is tudom mi a pék :)

autóban CD meg FIIO otthon projektor és 200 literes hangfalak

ez a zenehallgatás meg a filmnézés

mondom úgy hogy az új HTC-m 4K-s kijelzővel van szerelve :)

Én is dolgozom vele, de nekem elegendőek az appstore-ból leszedhető appok. Telefon-email-fényképezős-pdf-stb.

Így érthetőbb, miről beszélsz. Engem nem zavar, h nem tudok rá fájlokat rámásolni, mert vagy feltöltöm valahova (általában), vagy pendrive megoldja.

Én sem nézek rajta filmet, de utazáskor nagyon jól jön a zenehallgatás.

200 liter? Uh, mi az?

• 0

#14 lacy

lacy

fórumagár

• V.I.P.
  • PipaPipaPipa
  • 1.370 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 szeptember 30 - 22:04

Megveszi, nem veszi, azért...
http://tablet.hvg.hu...htc_felvasarlas

Szerintem a 4,7-es kijelző tök rendben van, de az SE 4-es kijelzője, atom biztos tokozása is rendben van. Az ára sem vészes, kb annyi, mint a kategóriatársaknak és még nem is műanyag. Az, hogy 1-2 éves konstrukció, még nem azt jelenti, hogy leszakadt farzseb, tökéletesen és stabilan működik, ellentétben az utolsó Samsungommal, ami folyamatosan lefagyott. Az, hogy itunes, vagy mi, engem nem érint, Sportify előfizetőkent azon keresztül hallgatok zenét, ami tökeletesen megfelel. Az, hogy nem lehet rajta heckerkedni engem spec nem izgat fel, de megértem, ha valakinek ez a fájdalma. Azok az appok, amik nekem kellenek, azok megvannak, futnak, renben vannak, ja és telefonálni is lehet vele. :D

Hát igen de én dolgozom vele.. illetve használom is nem csak demózni hanem a saját kamera és riasztórendszeremet is nyúzom a mobillal.
Napi szinten meg megy a szívás az almásokkal, nekem nem mindegy.
Az eg, hogy rámásolni egy fájlt sem lehet usb az vicc, multkor nem volt nálam pendrive a fiuk a bótban beledugták a mikro USB kábelt, és már vihettem is a legfrissebb programozó cuccot ami kellett.

zenét meg telefonon nem hallgatok ahogy filmet sem nézek a spotif izét nem is tudom mi a pék :)

autóban CD meg FIIO otthon projektor és 200 literes hangfalak

ez a zenehallgatás meg a filmnézés

mondom úgy hogy az új HTC-m 4K-s kijelzővel van szerelve :)

• 0

#15 Vinkler

Vinkler

Dynaudiophile

• Adminisztrátor
  • 6.796 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 szeptember 30 - 20:43

Az :)
először is már az is pingpong ütő méretű ha az új tipust akarod, és neme gy többéves lerágott csontot.
Másrészt - tudom megbotránkoztatás lesz - de szar.. több okból is ez a zárt rendszer rengeteg problémát okoz, a hülye állandó biztonsági kérdések kódok megadása, agyamra megy. Mivel hogy azért heti rendszerességgel kell az ügyfeleim ájfonját vagy ájpadját beállítani appokat telepíteni rájuk
Ami androidon 5 perc az almáson van, hogy 2 óra cumi. Nem mindig de többször igen mint nem.
A riasztós app-nál meg... agyam eldobom.. androidnál működik (elvben a fejlesztő ugyanaz a csapat) ájfonnál ha a riasztó kezelőbe írt zónanév ékezetes, akkor ez a remek cucc egyszerűen NEM? írja ki a nevet, de nem csak az ékezetest hagyja ki, hanem komplett az egész nevet tök jó, hogy van az ügyfélnek egy majd 40e-be kerülő érintőképernyős vagy LCD szöveges kezelője de ha IP modulos elérést akar, akkor ha ájfonja van, akkor a kezelő kizárólag ékezetek nélkül kell!! hogy kiírja a neveket pl szép magyar szó a furdoszoba a kedvencem a haloszoba.. ki a fne akar ott meghalni? :)
na szóval nem pálya és ha még valami kell akkor csak ájtyúnsz-on keresztül.. na hagyjuk
és persze kb 3 rendes telefon kijön az új árából ami mint tudjuk Magyarországon a legdrágább a világon, mert itt van a legtöbb sznob.

A HTC-t ha jól tudom nem vásárolta fel a gugli ellenben nagyjából a legelső gugli telefont velük gyártatta a guggle és mostanában is ők a beszállítók

Megveszi, nem veszi, azért...
http://tablet.hvg.hu...htc_felvasarlas

Szerintem a 4,7-es kijelző tök rendben van, de az SE 4-es kijelzője, atom biztos tokozása is rendben van. Az ára sem vészes, kb annyi, mint a kategóriatársaknak és még nem is műanyag. Az, hogy 1-2 éves konstrukció, még nem azt jelenti, hogy leszakadt farzseb, tökéletesen és stabilan működik, ellentétben az utolsó Samsungommal, ami folyamatosan lefagyott. Az, hogy itunes, vagy mi, engem nem érint, Sportify előfizetőkent azon keresztül hallgatok zenét, ami tökeletesen megfelel. Az, hogy nem lehet rajta heckerkedni engem spec nem izgat fel, de megértem, ha valakinek ez a fájdalma. Azok az appok, amik nekem kellenek, azok megvannak, futnak, renben vannak, ja és telefonálni is lehet vele. :D
  • 0

#16 AVX

AVX

avxcafe.hu

• _ATC
  • 108.626 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 szeptember 30 - 20:42

A HTC-t ha jól tudom nem vásárolta fel a gugli ellenben nagyjából a legelső gugli telefont velük gyártatta a guggle és mostanában is ők a beszállítók 

Hívatalosan nem vásárolta fel, mégis adtak nekik 1 Milliárd USD-t. 

• 0

#17 lacy

lacy

fórumagár

• V.I.P.
  • PipaPipaPipa
  • 1.370 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 szeptember 30 - 20:19

De van, de van! iPhone. Persze lassan szitokszó. :)
Az első 2 okostelóm htc volt. Imádtam őket, de aztán valamiért lemaradtak. Most, hogy megvásárolta a google, lehet feltámadnak.

Az :)

először is már az is pingpong ütő méretű ha az új tipust akarod, és neme gy többéves lerágott csontot.
Másrészt - tudom megbotránkoztatás lesz - de szar.. több okból is ez a zárt rendszer rengeteg problémát okoz, a hülye állandó biztonsági kérdések kódok megadása, agyamra megy. Mivel hogy azért heti rendszerességgel kell az ügyfeleim ájfonját vagy ájpadját beállítani appokat telepíteni rájuk
Ami androidon 5 perc az almáson van, hogy 2 óra cumi. Nem mindig de többször igen mint nem.

A riasztós app-nál meg... agyam eldobom.. androidnál működik (elvben a fejlesztő ugyanaz a csapat) ájfonnál ha a riasztó kezelőbe írt zónanév ékezetes, akkor ez a remek cucc egyszerűen NEM? írja ki a nevet, de nem csak az ékezetest hagyja ki, hanem komplett az egész nevet tök jó, hogy van az ügyfélnek egy majd 40e-be kerülő érintőképernyős vagy LCD szöveges kezelője de ha IP modulos elérést akar, akkor ha ájfonja van, akkor a kezelő kizárólag ékezetek nélkül kell!! hogy kiírja a neveket pl szép magyar szó a furdoszoba a kedvencem a haloszoba.. ki a fne akar ott meghalni? :)

na szóval nem pálya és ha még valami kell akkor csak ájtyúnsz-on keresztül.. na hagyjuk

és persze kb 3 rendes telefon kijön az új árából ami mint tudjuk Magyarországon a legdrágább a világon, mert itt van a legtöbb sznob.

• 0

#18 AVX

AVX

avxcafe.hu

• _ATC
  • 108.626 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 szeptember 30 - 20:05

Az első 2 okostelóm htc volt. Imádtam őket, de aztán valamiért lemaradtak. Most, hogy megvásárolta a google, lehet feltámadnak.

Én is vártam az új csúcs telefonjukra, de semmi sem lett belőle.

• 0

#19 Vinkler

Vinkler

Dynaudiophile

• Adminisztrátor
  • 6.796 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 szeptember 30 - 20:03

Nekem elég volt a gagyi Samsung minőségből
Igaz programilag van amiben visszalépés, de van amiben meg előre, nekem a HTC mindig is bejött :)
Na meg agyhalál, hogy egy minőségi(bb) okostelefon aminek már kellően jó a tudása, az nem kapható emberi mérteben
Én az övemen hordom övtáskában a telefont, egy 5,5 vagy annál nagyobb már kényelmetlen, tok se nagyon van sőt inkább nincs
Ami meg igazán prémium az majdnem 6" meg a jó anyja aki kitalálta
5" vagy az alatt NINCS egyszerűen nincs nagytudású telefon.
ez itt a 6ár eset, 5,2 a mérete, de a külső telefonmérete akkora mint a nejem 4,9-es HTCA9S -nek

http://www.htc.com/h...tphones/htc-10/

• 0

#20 AVX

AVX

avxcafe.hu

• _ATC
  • 108.626 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 szeptember 30 - 19:59

Nekem elég volt a gagyi Samsung minőségből
Igaz programilag van amiben visszalépés, de van amiben meg előre, nekem a HTC mindig is bejött :)

Én is nézegettem a HTC-t.

• 0

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó