Ugrás a tartalomhoz

AVX Café

Fotó

Fakopáncs dobozai

• Please log in to reply
988 válasz erre a témára

#21 füci

füci

Kezdő Fórumlakó

• Regisztrált felhasználó
  • PipaPipa
  • 307 Hozzászólás:
  • Nem:Férfi
  • Interests:zene

Elküldve: 2016 május 21 - 09:24

Lehet nincs gép közelben ,mert folyamatosan a műhelyben gályázik..  a munkái magukért beszélnek, aki eddig kivárta az műalkotás tulajdonosa lehetett ,aki türelmetlen az elmegy máshova, aztán vagy jól döntött vagy nem... mindenki saját belátása szerint cselekedhet,nincs kényszer benne, de talán nem kéne szidni a saját fórumán csak azért mert nem válaszol valakinek gyorsan vagy azonnal.. a tiszteletet sztem adjuk meg, elég sok mindent letett már az asztalra ezt becsülni kéne inkább ,mint itt lejáratást kezdeni mert nem elérhető..jó munkához idő kell, még jobb-hoz még több idő.. a leendő kuncsaftnak meg türelmet kéne mutatni, ha ez nem megy nem ide kell jönni ..sztem ilyen egyszerű az egész! 

Teljesen egyet értek ... leborulok.gif ... /ok-okozat /

• 0

#22 Fish

Fish

Beköltözött

• PipaPipaPipaPipa
  • 2.855 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 május 21 - 00:02

Lehet nincs gép közelben ,mert folyamatosan a műhelyben gályázik..  a munkái magukért beszélnek, aki eddig kivárta az műalkotás tulajdonosa lehetett ,aki türelmetlen az elmegy máshova, aztán vagy jól döntött vagy nem... mindenki saját belátása szerint cselekedhet,nincs kényszer benne, de talán nem kéne szidni a saját fórumán csak azért mert nem válaszol valakinek gyorsan vagy azonnal.. a tiszteletet sztem adjuk meg, elég sok mindent letett már az asztalra ezt becsülni kéne inkább ,mint itt lejáratást kezdeni mert nem elérhető..jó munkához idő kell, még jobb-hoz még több idő.. a leendő kuncsaftnak meg türelmet kéne mutatni, ha ez nem megy nem ide kell jönni ..sztem ilyen egyszerű az egész! 

• 7

#23 Tctronic

Tctronic

Kezdő Fórumlakó

• PipaPipa
  • 282 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 május 20 - 06:59

Ezt in is tudom és elismerem,hogy nincs jobb asztalos nála az országban,de én olyan mestert keresek,aki ha kérésére elküldöm a rajzot válaszol a levelemre,megirja a körülbelüli árat és azt hogy elöre láthatolag,mikororra készül el a doboz,ha nincs ilyen válasz nem tudom behatárolni hogy meddig várjak,öröké sajnos én sem élek.

Hagyjuk már ezt a mesterezést... Egy rohadt e-mailemre sem válaszolt nekem sem. Ez alapvető intelligencia. Ez a minimum, és ne védjétek, hogy ilyen-olyan sok munkája van meg elfoglalt. Nekem is sok munkám van, de ha valaki küld egy e-mailt, arra ha megkésve is de MINDIG válaszolok!!

• 0

#24 gyurmaember

gyurmaember

Lefelé a lejtőn

• V.I.P.
  • PipaPipa
  • 675 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 május 10 - 22:04

Ezt in is tudom és elismerem,hogy nincs jobb asztalos nála az országban,de én olyan mestert keresek,aki ha kérésére elküldöm a rajzot válaszol a levelemre,megirja a körülbelüli árat és azt hogy elöre láthatolag,mikororra készül el a doboz,ha nincs ilyen válasz nem tudom behatárolni hogy meddig várjak,öröké sajnos én sem élek.

Megèri várni rá.
  • 0

#25 ludy

ludy

Fórumlakó

• PipaPipa
  • 917 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 május 10 - 19:51

Az a helyzet,hogy ilyen minőségű munkát jelenleg nem csinál más asztalos az országban,így aztán az összes hifigyártó cég is Fakopáncssal gyártatja a dobozait.Én is kivártam a soromat és nem kerestem más asztalost,mert azokkal csak ráfaragtam eddig.Eleve meg sem értették,hogy mit akarok a többiről nem is beszélve. :rolleyes:  :rolleyes:

• 3

#26 ludy

ludy

Fórumlakó

• PipaPipa
  • 917 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 május 10 - 19:44

Ez még érthető is lenne részedről csak felmerül a kérdés, hogy miért Fakoáncs topikjában keresel másik asztalost?!  gondolkodik.gif  wow.gif

Azért gondoltam hogy itt keresek mert ezt a topikot azok olvassák akik már csináltattak hangsugárzó dobozt,vagy Fakopáncsal vagy mással,és nagyobb esélyel tudnak ajánlani asztalost aki hangsugárzó dobozokat készit.

• 0

#27 arzachel

arzachel

Arzachel kábel

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipa
  • 2.958 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 április 30 - 06:37

Köszönöm, én is gondoltam rá mert tetszenek a munkái,meg is kerestem,és készitettem  egy rajzot is,Én 

elküldtem neki,de válasz nem jött,megértem hogy sok a munkája,ezért keresek mást aki vállalja a készitést,és válaszol is a levelemre.

Az a helyzet,hogy ilyen minőségű munkát jelenleg nem csinál más asztalos az országban,így aztán az összes hifigyártó cég is Fakopáncssal gyártatja a dobozait.Én is kivártam a soromat és nem kerestem más asztalost,mert azokkal csak ráfaragtam eddig.Eleve meg sem értették,hogy mit akarok a többiről nem is beszélve. :rolleyes:  :rolleyes:

• 3

#28 KR-ACOUSTIC

KR-ACOUSTIC

Törzsvendég

• KR-ACOUSTIC
  • PipaPipaPipa
  • 1.969 Hozzászólás:
  • Interests:Minden, ami zene,Cros Fit,Fixi bringázás,Tetoválasok,és zene, zene, zene!

Elküldve: 2016 április 30 - 00:17

Köszönöm, én is gondoltam rá mert tetszenek a munkái,meg is kerestem,és készitettem  egy rajzot is,
elküldtem neki,de válasz nem jött,megértem hogy sok a munkája,ezért keresek mást aki vállalja a készitést,és válaszol is a levelemre.

Szerintem nála jobb asztalost nem találsz, nem is hívnám annak ,más kategóriába tartozik nem emberi munkákat csinál :) !
Én a helyedben kivárnám türelmesen ,hidd el utána már Te is azt mondanád megérte várni ,ez sajnos ilyen, türelemjáték!
  • 0

#29 gabo01

gabo01

Kezdő Forumlakó

• V.I.P.
  • PipaPipaPipa
  • 1.461 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 április 29 - 21:50

Köszönöm, én is gondoltam rá mert tetszenek a munkái,meg is kerestem,és készitettem  egy rajzot is,

Ez még érthető is lenne részedről csak felmerül a kérdés, hogy miért Fakoáncs topikjában keresel másik asztalost?!  gondolkodik.gif  wow.gif

• 2

#30 ludy

ludy

Fórumlakó

• PipaPipa
  • 917 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 április 29 - 18:35

• 1

#31 arzachel

arzachel

Arzachel kábel

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipa
  • 2.958 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 április 29 - 06:35

Segitséget kérek a forumtásaimtol ha esetleg tudnak olyan aztalosmestert,aki hangsugárzó dobozokat készit kérem segitsenek,akár privátban is.

Előre is köszönettel:ludy

Esetleg a Fakopáncsot tudnám ajánlani... :D

• 1

#32 ludy

ludy

Fórumlakó

• PipaPipa
  • 917 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 április 28 - 18:32

Segitséget kérek a forumtásaimtol ha esetleg tudnak olyan aztalosmestert,aki hangsugárzó dobozokat készit kérem segitsenek,akár privátban is.

Előre is köszönettel:ludy

• 0

#33 Meridián

Meridián

Fórumlakó

• V.I.P.
  • PipaPipa
  • 993 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 április 09 - 17:01

Köszönöm szépen a segítő választ!

Üdv

• 0

#34 fakopáncs

fakopáncs

Kezdő Forumlakó

• fakopáncs
  • PipaPipa
  • 466 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 április 09 - 11:35

Tudna Nekem hozzáértő segíteni?

Mivel a legjobb furnérozott felületet kezelni? gondolkodik.gif

Köszönöm :rolleyes:

Erre nincsen egyértelműen egy válasz. Attól függ milyen felület a kívánalom. Lehet lakk ,olaj,viasz,politúr,igazából bármi.

A megfelelő technológiával kell megcsinálni mindegyiket, felvinni a felületre. igazából bármelyik jó .

Házi körülmények között én az olajozást vagy viaszozást ajánlom,hasonló a kettő. Ezt bárki otthon is meg tudja csinálni,nem kell hozzá komoly felszerelés meg műhely, meg lakásban is meg lehet csinálni.

• 1

#35 Meridián

Meridián

Fórumlakó

• V.I.P.
  • PipaPipa
  • 993 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 április 04 - 21:03

Tudna Nekem hozzáértő segíteni?

Mivel a legjobb furnérozott felületet kezelni? gondolkodik.gif

Köszönöm :rolleyes:

• 0

#36 fakopáncs

fakopáncs

Kezdő Forumlakó

• fakopáncs
  • PipaPipa
  • 466 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 április 04 - 14:26

Üdv. Fóton is van egy diófa,megadtam a számodat. (elvileg hívnak vagy már hívtak is mert ez még a múlt héten volt)

Igen,már megbeszéltük. Köszi az infót!

Szerkesztve fakopáncs által: 2016 április 04 - 14:26

• 1

#37 theo

theo

MEGYER

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • 3.540 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 április 02 - 16:29

Jó helyre írtad,nem kell kitörölni.
Privátban megbeszéljük.

Üdv. Fóton is van egy diófa,megadtam a számodat. (elvileg hívnak vagy már hívtak is mert ez még a múlt héten volt)
  • 0

#38 fakopáncs

fakopáncs

Kezdő Forumlakó

• fakopáncs
  • PipaPipa
  • 466 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 április 02 - 11:22

Bocs, hogy szennyezem a topicodat, de jobb helyet nem találtam, és talán érdekes lehet. (a modit kérem rakja jó helyre, vagy törölje, ha úgy gondolja)

Van egy kivágásra ítélt diófa. Az értékelhető törzse kb. 2méter, átmérője 50cm. Érdekel-e téged, vagy bárkit?  

Jó helyre írtad,nem kell kitörölni.

Privátban megbeszéljük.

• 0

#39 Jozef76

Jozef76

Fórumlakó

• PipaPipa
  • 791 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 április 02 - 09:25

Bocs, hogy szennyezem a topicodat, de jobb helyet nem találtam, és talán érdekes lehet. (a modit kérem rakja jó helyre, vagy törölje, ha úgy gondolja)

Van egy kivágásra ítélt diófa. Az értékelhető törzse kb. 2méter, átmérője 50cm. Érdekel-e téged, vagy bárkit?  

Na ez már valami!

Ha egyenes és csomómentes ez a 2 méteres törzs akkor JÓ!!!

36_1_11.gif

• 0

#40 elektrorudi

elektrorudi

Fórumlakó

• V.I.P.
  • PipaPipa
  • 964 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 április 02 - 07:42

• 0

3 felhasználó olvassa ezt a témát.

1 felhasználó, 2 vendég, 0 anonim felhasználó

isti1980517