Jump to content
AVX Café Rebat
alto

Antelope Audio

Recommended Posts

Üdv a közösségben :-)

Tapasztalat az,hogy egy Amarra szoftver sokkal pontosabb kiolvasást csinál mint bármely futómű.Háttérbe szoritja az Emm labs DCC2+CDSD 22000$ futómű-DAC kombinációt.

Az Antelope abszolút teljesen neutrális DAC.A Voltikus tápegység mindenéppen igénylig a megfelelő hálózati kábelt.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
Guest Valser

Hosszú évek high-end audio tapasztaletszerzése után ez volt az eddigi legjobb döntés,hogy ez a 384khz USB DAC dolgozik nálam! Igaz az ALAC Power kábel ára háromszorasa a tápegységnek.:)

Mennyivel jobb egy MSB?! Nem tudom de ez teljesen neutrális, analóg természetes hang.

post-29468-098327700 1334045508.jpg

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Új termék: Rubicon atomórás highend AD/DA előerősítő, audió lejátszó

846f3af0062497595207c5abf12e47fb91398451.jpg

e2aabf08b9d7e620ca49b6dbe719fb4dec5a4939.jpg

60a3f8658d392c38a8a8f1c5fca5ec5be6d8ab83.jpg

Rubidium Atomic Clock

Rubicon is the first DAC to integrate a Rubidium atomic clock, which is 100,000 times more stable than a traditional crystal oscillator. Coupled with Antelope’s 64-bit Accoustically Focused Clocking technology, the Rubidium achieves a breakthrough in jitter managment, improving the sound quality in an unprecedented way. The same technology is implemented in the company’s flagship master clocks used for scoring blockbusters such as Avatar and available at the best recording and mastering studios around the Globe.

Advanced technological fusion

The transformer-based, ultra-low noise, discrete JFET phono preamp is a complement that will be highly appreciated by many vinyl lovers. In addition to the 384 kHz DAC, Rubicon also includes ultra-high sample rate A/D conversion. These functionalities together with the high resolution USB recording capability provide the users with the sublime experience of digitizing their favorite tracks, still keeping the depth and the warmth of the original analog recordings.

DLNA streaming capability

In addition to the 384 kHz USB streaming, Rubicon offers extended flexibility and smooth user experience provided by the implemented DLNA capability. The DLNA streaming gives users the opportunity to wirelessly push audio files from their smart phone, PC or NAS (Network-attached storage) server and play the content through the high-sample rate DAC.

• Upvote 1

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Antelope Audio Rubicon – A világ első Atomic AD/DA előerősítője: cikk a Hificityn.

Mikor lesz meghallgatható példány belőle??

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Mikor lesz meghallgatható példány belőle??

Egyelőre még az ára sem ismert, a HES-en lesz bejelentve. Tartok tőle, hogy nem a magyar pénztárcákhoz lesz árazva. Szólok ha lesz belőle demo.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
Guest répatorta

Antelope Audio Rubicon – A világ első Atomic AD/DA előerősítője: cikk a Hificityn.

"az LP is új reneszánszát éli"

"ízléses vintégy Art Deco"

vintégy!!! :D:D:D ez óriási

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
Guest simplon

Mikor akciózzátok, ilyet kérek kerecsen röptetésre, Gyuszi mondenképpen hallgassátok meg Münchenben

Ebben benne van már nagy órajelgenerátor is! Az biztos,hogy bomba jó gép. LP? Buzuljon mindenki az LP-vel úgy ahogy akar! Elhiszem,hogy jó de az Antelope full neutrális cucc.

Most van 1.5TB zeneanyagom. Inkább veszek egy LAMM erösitőt minthogy korongokra adjak pénzt.:)

• Downvote 1

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Brutál komoly dizájn! Nekem nagyon tetszik! Gondolom ez a zászlós hajó?! 36_1_11.gif

Igen, annak szánják. Az ára még nem publikus, de figyelembe véve, hogy az eddigi csúcs modell a Zodic Gold, atomóra, phono fokozat, A/D konverter és streaming képességek nélkül is 1 MFt, lehetnek elképzeléseink arról, hova fog a Rubicon megérkezni.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
Guest simplon

Igen, annak szánják. Az ára még nem publikus, de figyelembe véve, hogy az eddigi csúcs modell a Zodic Gold, atomóra, phono fokozat, A/D konverter és streaming képességek nélkül is 1 MFt, lehetnek elképzeléseink arról, hova fog a Rubicon megérkezni.

Pénteken már többet tudok mondani a gépröl.Bemutatják Münchenben.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Emellé már nem kell feltétlenül laptop se, merevlemezről, meg hálózatról tud streamelni? Akkor min egy jobb laptop árát le lehet vonni majd az árból (200-300 ezer forint)

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
Guest AA HG

Jó az a gyári kínai PC kábel 30 ezer ejróért nem jár különb.

Minden készülékhez ilyent adnak. Én eddig csak az EMM LABS készülékeknél találkoztam a PC kábelnél jobb minőségű hálózati kábelekkel. Ők lila Kimber hálózatit adnak gyárilag minden CD játszóhoz, DAC-hoz.

Aki ilyen szintű berendezést vásárol, úgyis a saját ízlése szerinti hálózatit fogja használni. A gyárit meg kidobja.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Persze, tudom én, csak mégis.

Minden készülékhez ilyent adnak. Én eddig csak az EMM LABS készülékeknél találkoztam a PC kábelnél jobb minőségű hálózati kábelekkel. Ők lila Kimber hálózatit adnak gyárilag minden CD játszóhoz, DAC-hoz.

Aki ilyen szintű berendezést vásárol, úgyis a saját ízlése szerinti hálózatit fogja használni. A gyárit meg kidobja.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Úgy hírlik 30 ezer ejró lesz. az ára.

Sajnos én is ezt halottam. Ha nem lesz rá komolyabb (vásárlási szándékú) érdeklődés, nem hiszem hogy egy fél lakás árát rászánom egy demo készülékre.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Sajnos én is ezt halottam. Ha nem lesz rá komolyabb (vásárlási szándékú) érdeklődés, nem hiszem hogy egy fél lakás árát rászánom egy demo készülékre.

Ezen az áron Mo-n felejtős...

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Regisztrálj vagy jelentkezz be!

Regisztrált felhasználónak kell lenned, hogy hozzá tudj szólni a fórumhoz.

Regisztráció

Regisztrálj a fórumra. Csak pár lépés.

Regisztráció

Bejelentkezés

Regisztrált felhasználó vagy? Jelentkezz be!

Bejelentkezés

• Jelenleg olvassa:   0 felhasználó

Egyetlen felhasználó sem olvassa ezt az oldalt