Jump to content
AVX Café Rebat
alto

Antelope Audio

Recommended Posts

Antelope Zodiac Gold-BAT VK55 csöves végfok-Wilson Audio Watt Puppy 5.1 rendszert hallottam ALAC kábelezéssel, nagyon meggyőzően szólt.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Antelope Zodiac Gold-BAT VK55 csöves végfok-Wilson Audio Watt Puppy 5.1 rendszert hallottam ALAC kábelezéssel, nagyon meggyőzően szólt.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Szia, hol hallottad, he megkérdezhetem?

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Ne haragudj, de anélkül, hogy engedélyt adna nem írnám le, majd megkérdezem tőle először, mennyire akarja nyilvánossá tenni.

Láthatóan még kezdeti stádiumban van a rendszerépítés.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Ne haragudj, de anélkül, hogy engedélyt adna nem írnám le, majd megkérdezem tőle először, mennyire akarja nyilvánossá tenni.

Nem akarja.

A képet is leszedem.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
Guest pablo

Nekem is sikerült meghallgatni ezt a rendszert és tényleg több,mint meggyőző.Az ALAC összekötő kábelekből pedig nekem is sikerült vásárolnom.:)Talán a számítógép alapú zenehallgatás a jövő útja..?

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Nekem is sikerült meghallgatni ezt a rendszert és tényleg több,mint meggyőző.Az ALAC összekötő kábelekből pedig nekem is sikerült vásárolnom.:)Talán a számítógép alapú zenehallgatás a jövő útja..?

Szerintem biztos, hogy ez a jövő útja.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
Guest Valser

Tapasztalat az,hogy egy Amarra szoftver sokkal pontosabb kiolvasást csinál mint bármely futómű.Háttérbe szoritja az Emm labs DCC2+CDSD 22000$ futómű-DAC kombinációt.

Az Antelope abszolút teljesen neutrális DAC.A Voltikus tápegység mindenéppen igénylig a megfelelő hálózati kábelt.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Regisztrálj vagy jelentkezz be!

Regisztrált felhasználónak kell lenned, hogy hozzá tudj szólni a fórumhoz.

Regisztráció

Regisztrálj a fórumra. Csak pár lépés.

Regisztráció

Bejelentkezés

Regisztrált felhasználó vagy? Jelentkezz be!

Bejelentkezés

• Jelenleg olvassa:   0 felhasználó

Egyetlen felhasználó sem olvassa ezt az oldalt