Ugrás a tartalomhoz

AVX Café

Fotó

Pécs és környékiek ide

• Please log in to reply
118 válasz erre a témára

#41 -KP-

-KP-

Őslakos

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 4.489 Hozzászólás:
  • Nem:Férfi
  • Interests:42

Elküldve: 2014 február 14 - 08:12

Na látom itt se valami nagy az élet... :D

• 0

#42 hubee

hubee

Beköltözött

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipa
  • 2.410 Hozzászólás:

Elküldve: 2013 november 08 - 10:18

Esetleg ha jár valaki Pécs-BP útvonalon kocsival, írjon egy privit. (nem a show miatt kérdem)

• 0

#43 hubee

hubee

Beköltözött

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipa
  • 2.410 Hozzászólás:

Elküldve: 2013 szeptember 05 - 09:43

Ment a pü.

Köszi!

• 0

#44 Guest_salaca_*

Guest_salaca_*
  • X

Elküldve: 2013 szeptember 05 - 09:04

Köv. kérdés :):

Open baffle vagy hasonló elven épített sugárzót hallgat valaki a környéken ?

Ment a pü.

• 0

#45 hubee

hubee

Beköltözött

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipa
  • 2.410 Hozzászólás:

Elküldve: 2013 szeptember 05 - 07:51

Köv. kérdés :):

Open baffle vagy hasonló elven épített sugárzót hallgat valaki a környéken ?

• 0

#46 hubee

hubee

Beköltözött

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipa
  • 2.410 Hozzászólás:

Elküldve: 2013 július 20 - 11:35

Írj nor kollégának!

Köszi! :napsut:

• 0

#47 Guest_salaca_*

Guest_salaca_*
  • X

Elküldve: 2013 július 19 - 19:22

Csapó 2 :D.

Pécsi csöves kolléga megkereshetne priviben.

Köszi!

Írj nor kollégának!

• 0

#48 hubee

hubee

Beköltözött

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipa
  • 2.410 Hozzászólás:

Elküldve: 2013 július 19 - 19:15

Csapó 2 :D.

Pécsi csöves kolléga megkereshetne priviben.

Köszi!

• 0

#49 hubee

hubee

Beköltözött

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipa
  • 2.410 Hozzászólás:

Elküldve: 2013 június 03 - 15:49

szia.gif

Ha valakinek van Shaktija a környéken kérem dobjon egy PMet. Köszi!

• 0

#50 hubee

hubee

Beköltözött

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipa
  • 2.410 Hozzászólás:

Elküldve: 2013 március 22 - 10:59

szia.gif

• 0

#51 Acus

Acus

Fórumlakó

• V.I.P.
  • PipaPipa
  • 680 Hozzászólás:

Elküldve: 2012 február 09 - 08:52

Jelenleg erosíto keresés van folyamatban, de nem igazán surgetem, mivel ez már a végleges lenne. Jól akarok választani. Valami D-osztályú lesz.

Nem tudom mikor jársz Pécs felé, de most a Csabinak van egy nagyon nagyon nagyon komoly erősítője. Érdemes lenne ráhallgatnod. Szerintem igen meghálálná a Kharma. Nem hallottam azt a Tact végfokot, de szerintem azért annál képes jobban szólni.
  • 0

#52 alfaati

alfaati

Hazajáró lélek

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • 3.361 Hozzászólás:

Elküldve: 2012 február 08 - 21:40

Szia!

Hű utána néztem, hogy merre felé laksz. Gyönyörű hely! Régóta élsz kint?

Hát az biztos, hogy jó elektronikákat gyárt. Nekem dacom illetve erősítőm van tőle. (Sok gyári terméknél jobbat produkál.)

Milyen tuningokat kapott a cd meg az erősítő anno? Persze csak ha a publikus. Illetve jelenleg mivel zenélsz?

Udv!

Nálam a lejjebb említett tuningolt cuccok már csak a multé, de nem is olyan régen a csoves blokkok még zeneltek a szobámban. Viszont szép emlékek. Most a garázsban pihennek. Az átalakítást rajtuk itt túl sok lenne felsorolni. Végul is volt eredménye, de ma már nem koltenék rá, iletve ilyenre nem koltenék ennyit. Viszont az tény ha az embernek van egy "szerény" de jó minoségu rendszere és néha van egy kis pénze meg ismerose aki modifikál, akkor ki kell aknázni a lehetoségeket.

Most más "kaliber" zenél nálam. Kharma Ceramique 3.1s hangfalak, erosítok most mentek el a neten (Burmester elo-fok, Tact vég-fok) keresem az újat, van még lemezjátszó illetve digitalis front end is de az utóbbi változóban-kialakulóban. ElectraGlide Synapses No2, "noname" 6N hangfal kábel, ACE ill. MIT icé kábelekek, Experience 30Amperes hálózati jel regenerátor, de van még más is a tarsolyban. Jelenleg erosíto keresés van folyamatban, de nem igazán surgetem, mivel ez már a végleges lenne. Jól akarok választani. Valami D-osztályú lesz. Van pár kiszemelt áldozat. De ritkán jonnek velem szemben a neten. CD játszómat 1 éve kikotottem a rendszerbol, és a garázsban pihen. CD lemezeim nagy tobbségét Amazonon kisebb hányadát itt a fórumon adtam el.
  • 0

#53 Acus

Acus

Fórumlakó

• V.I.P.
  • PipaPipa
  • 680 Hozzászólás:

Elküldve: 2012 február 08 - 19:47

Szia!

Hű utána néztem, hogy merre felé laksz. Gyönyörű hely! Régóta élsz kint?

Hát az biztos, hogy jó elektronikákat gyárt. Nekem dacom illetve erősítőm van tőle. (Sok gyári terméknél jobbat produkál.)

Milyen tuningokat kapott a cd meg az erősítő anno? Persze csak ha a publikus. Illetve jelenleg mivel zenélsz?
  • 0

#54 alfaati

alfaati

Hazajáró lélek

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • 3.361 Hozzászólás:

Elküldve: 2012 február 08 - 17:34

Beszégetek Csabival egy épített cd játszóról de egyenlőre a Yamaha tuning előtt állunk azt tanácsolta, hogy lépésről lépésre leborulok.gif Persze én is így gondolom. De hát az ember türelmetlen:-)) Ezek szerint szintén Resonator kedvelő vagy :goodmorning:

Nekem is Csabi építette át a Micromega cd játszóm anno, meg a csoves monoblokkjaim is. A monoblokkjaimat 3x is tovább fejlesztette, már kicsináltam szegényt vele :) De rendes srác! Ugyes tényleg! Nekem a Csabi rendszere túl nyersen szólt (amikor én hallgattam) de mindenképp érdemes figyelni a Csabira. És nem csak hi-fit tud építeni. Az elektronika és programozás minden teruletén szakember.
  • 0

#55 Acus

Acus

Fórumlakó

• V.I.P.
  • PipaPipa
  • 680 Hozzászólás:

Elküldve: 2012 február 07 - 11:01

Igen, az persze. Na és hogy tetszett? Persze nem csak maga a kábel, hanem az egész rendszer?
  • 0

#56 Guest_salaca_*

Guest_salaca_*
  • X

Elküldve: 2012 február 07 - 10:44

Sziasztok!

Nemrégiben kaptam kölcsön, egy tápkábelt, hogy próbáljam ki.
Tudtam, hogy a tápkábelek is hatást gyakorolnak a hangra. Igyekeztem minden készülékemet ugyanolyan tápkábellel bekötni, az egység, és a szinergia miatt. Mindig próbáltam, olyan kábeleket választani, amik nem nyomják rá a saját karakterüket a hangra. Voltak Diy tápkábeleim, különböző anyagú és szerkezetű drótok, és kezdtem azt hinni, hogy lassan révbe értem. Azután bekötöttem ezt a kölcsönkapott tápkábelt. Pontosabban minden készülékemet ezzel a kábellel, elosztó nélkül, közvetlenűl a konnektorból.

Végre letisztult a hang! Nem hallottam a tápkábelek hangját a rendszeremen, mind a magas a közép és a mély tartomány is egyértelműen kinyílt, levegőt kapott, részletgazdagabbá, dinamikusabbá vált a hang. A készülékek között pedig olyan koherencia jelent meg, annyira együtt zenélt a rendszer, hogy csak vettem elő a lemezeket, hogy újra hallgassam az eddig ismert felvételeket, amik tudtak újat mondani, és még élvezetesebb volt a zenehallgatás. Élvezetessé, élvezhetőbbé vált az egész produktum.

Egy biztos, hogy tápkábel fronton nem hiszem, hogy valaha is cserélni fogok. Ez a tápkábel azt tudja amit én elvárok tőle, úgy teszi a dolgát mintha ott se lenne, és elképesztően zenél. A készülékek is megtáltosodnak tőle.

Ha van kedvetek meghallgatni a kábelt, egy jót hi-fizni, beszélgetni akkor nyugodtan jelezzétek!

Ez az ami szétomnál is be van kötve? Mert akkor hallottam. :rolleyes:
  • 0

#57 Acus

Acus

Fórumlakó

• V.I.P.
  • PipaPipa
  • 680 Hozzászólás:

Elküldve: 2012 február 07 - 10:22

Sziasztok!

Nemrégiben kaptam kölcsön, egy tápkábelt, hogy próbáljam ki.
Tudtam, hogy a tápkábelek is hatást gyakorolnak a hangra. Igyekeztem minden készülékemet ugyanolyan tápkábellel bekötni, az egység, és a szinergia miatt. Mindig próbáltam, olyan kábeleket választani, amik nem nyomják rá a saját karakterüket a hangra. Voltak Diy tápkábeleim, különböző anyagú és szerkezetű drótok, és kezdtem azt hinni, hogy lassan révbe értem. Azután bekötöttem ezt a kölcsönkapott tápkábelt. Pontosabban minden készülékemet ezzel a kábellel, elosztó nélkül, közvetlenűl a konnektorból.

Végre letisztult a hang! Nem hallottam a tápkábelek hangját a rendszeremen, mind a magas a közép és a mély tartomány is egyértelműen kinyílt, levegőt kapott, részletgazdagabbá, dinamikusabbá vált a hang. A készülékek között pedig olyan koherencia jelent meg, annyira együtt zenélt a rendszer, hogy csak vettem elő a lemezeket, hogy újra hallgassam az eddig ismert felvételeket, amik tudtak újat mondani, és még élvezetesebb volt a zenehallgatás. Élvezetessé, élvezhetőbbé vált az egész produktum.

Egy biztos, hogy tápkábel fronton nem hiszem, hogy valaha is cserélni fogok. Ez a tápkábel azt tudja amit én elvárok tőle, úgy teszi a dolgát mintha ott se lenne, és elképesztően zenél. A készülékek is megtáltosodnak tőle.

Ha van kedvetek meghallgatni a kábelt, egy jót hi-fizni, beszélgetni akkor nyugodtan jelezzétek!
  • 0

#58 Guest_salaca_*

Guest_salaca_*
  • X

Elküldve: 2011 november 09 - 13:03

Egy kis segítséget szeretnék kérni. A rendszer fejlesztgetésén gondolkodom, és szeretnék minél több dolgot meghallgatni, de családi okok miatt nem nagyon tudok mostanában elmozdulni Pécsről. Nem tudtok valakit itt Pécsett, akinél valamiféle tisztességes szélessávút lehetne meghallgatni? Elsősorban Sonido érdekelne. Előre is köszi!
  • 0

#59 -KP-

-KP-

Őslakos

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 4.489 Hozzászólás:
  • Interests:42

Elküldve: 2011 április 22 - 12:39

High-End Audio Pécs Bt.
7630 Pécs, Zsolnay Vilmos u. 47/e