Jump to content
AVX Café Rebat
fater80

Pécs és környékiek ide

Recommended Posts

Habár valószínű át fogják tenni másik helyre, azért az igyekezet igen dícséretes. Tényleg sok embernek jól jöhet a felajánlás. Talán érdemes lenne kiemeltté tenni, akár itt az adásvételben, ezt nézik legtöbben.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Komoly épített tranzisztoros és csöves gépek vannak Pécsett és környékén. Itt kellett volna szétnézned, érdeklődnöd. 15-e nekem jó lehet, érdekel is, itt lakom a belvárosban. Írok majd privátot.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Üdvözletem!

Nekem nagy gondot okoz, okozott, hogy Pécsen nincs semmi! Mikor belevágtam az erősítőépítésbe jó lett volna meghallgatni valahol Pécsen egy rendesen, tisztességgel megépített csöves erősítőt egy rendes FOSTEX szélessávúval. Sajnos Nekem ez előre nem adatott meg.

Szia!

Dehogy nincs! Csak nem néztél kellően szét! Jómagam is építettem már párat...

Üdv,

Z

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Üdvözletem a Pécsieknek!

Szeretnék egy újabb meghallgatást rendezni április 6 pénteken este kb 17:30-kor. (Az időpont esetleg változhat.)

Maximum 3 fő számára lehetne jó egy ilyen alkalom. A helyiség akusztikája nem tökéletes de a lényeg szerintem hallatszik :)

A meghallgatás tárgya:

Általam hobbiból épített:

- GU50+6N6P csöves,

- JLH 1969, BDY73 tranzisztorokkal,

- Fostex FE206En, DBR-dobozban.

Mindkét erősítőt kiváló teljesen új alkatrészekből építettem. Így lehetőség van meghallgatni előre mielőtt valaki belevág az építésbe, hogy mire számíthat... :)

A műsor forrás Marantz HD-DAC1.

Ha valaki szeretne jönni kérem kizárólag privátban jelentkezzen.

Üdvözlettel:

pechman8

post-37473-0-88250600-1522316029_thumb.jpg

post-37473-0-88681800-1522316196_thumb.jpg

• Upvote 2

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Volt szerencsém pár hete meghallgatni a csöves erősítőt, sajnos nem tudok ismét elmenni, aznap nem vagyok itthon (ezt privátban már megbeszéltük Pechman8 fórumtárssal).

Hozzászólásom célja tulajdonképpen mindössze e nagyon szimpatikus kezdeményezés méltatása.  :rolleyes:  :smile32:  :smile53:

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Regisztrálj vagy jelentkezz be!

Regisztrált felhasználónak kell lenned, hogy hozzá tudj szólni a fórumhoz.

Regisztráció

Regisztrálj a fórumra. Csak pár lépés.

Regisztráció

Bejelentkezés

Regisztrált felhasználó vagy? Jelentkezz be!

Bejelentkezés

• Jelenleg olvassa:   0 felhasználó

Egyetlen felhasználó sem olvassa ezt az oldalt