Jump to content
AVX Café Rebat
fater80

Pécs és környékiek ide

Recommended Posts

Az éttermes lehetőséget esetlegesnek gondolom.

A lényeg, hogy hozzunk össze egy találkozót.

Ha van időpont, akkor ahhoz lehet igazodni, de a "valamikor"-ból általában soha sem lesz semmi.

A hely a nagyobb probléma, belátom.

Ezért is írtam, hogy ha valakinek van bármilyen ötlete, az szóljon.

Én is agyalok...

Időpontra a javaslatom továbbra is:

2011. január 29. (szombat)

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Az éttermes lehetőséget esetlegesnek gondolom.

A lényeg, hogy hozzunk össze egy találkozót.

Ha van időpont, akkor ahhoz lehet igazodni, de a "valamikor"-ból általában soha sem lesz semmi.

A hely a nagyobb probléma, belátom.

Ezért is írtam, hogy ha valakinek van bármilyen ötlete, az szóljon.

Én is agyalok...

Időpontra a javaslatom továbbra is:

2011. január 29. (szombat)

Szerintem akit érdekel,azzal itt is meg tudjátok beszélni.

Vegyetek példát a kecskeméti,vagy szegedi csapatról.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
Guest salaca

Nekem jó a 29-e, persze csak akkor, ha nem lesz koraszülés. És még mindig dolgozom a helyen. Talán meg tudom beszélni, adjatok karácsonyig időt.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Ez elég kategorikus kijelentés, anélkül, hogy ismernéd a részleteket.

Elég azt látnom,hogy szinte senki sem jelentkezett.

Mi is segítettünk volna azzal,hogy elküldünk pár dolgot,ha látom,hogy nagyobb a mozgás,de így nem látom értelmét.

Remélem sikerül valamit összehoznotok.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
Guest salaca

Elég azt látnom,hogy szinte senki sem jelentkezett.

Mi is segítettünk volna azzal,hogy elküldünk pár dolgot,ha látom,hogy nagyobb a mozgás,de így nem látom értelmét.

Remélem sikerül valamit összehoznotok.

Kedves Béla!

Meg is köszöntük a felajánlást, és ha tényleg összejön egyszer valami, akkor élnénk is vele. De hidd el, most tényleg "a zélet" szólt bele a dologba néhány embernél. Ugyanis néha hál' istennek, néha pedig sajnos "van élet a hifin kívül is..."

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Azon filóztam valamelyik egyetemnek valamelyik termét nem-e lehetne kibérelni egy napra. Nem hinném, hogy valami nagy összeg lenne.

Amúgy mióta a hifi galéria abbahagyta, a Media Markt-ot leszámítva nincs is hifibolt már pécsen?

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Azon filóztam valamelyik egyetemnek valamelyik termét nem-e lehetne kibérelni egy napra.

Miattam ne tedd.

Az látszik,hogy inkább eljönnek hozzánk többen,mert nálunk nagyon sok érdekes dolgot megfülelhetnek egy helyen.

2-3 hét múlva jönnek a Spendor dobozok is.Lesz a legdrágább 2 MFt-os 100R2-es is.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
Guest salaca

Azon filóztam valamelyik egyetemnek valamelyik termét nem-e lehetne kibérelni egy napra. Nem hinném, hogy valami nagy összeg lenne.

Amúgy mióta a hifi galéria abbahagyta, a Media Markt-ot leszámítva nincs is hifibolt már pécsen?

Én az egyetemen dolgozom, és egy idő óta már nem olcsók a terembérletek.

A Kazinczy utcában, a reklámügynökségen dolgozók forgalmaztak néhány éve ezt-azt (Audio Analogue, Chario dobozok), de nem tudom, működnek-e még. Egyébként a kereskedők házában van alkatrész bolt, és ami a Hifi Galériából maradt. Nem tudom, őket meg lehetne-e kérni, de a hely nem igazán alkalmas erre.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Én is csak most vettem észre,de Mohácsról jelentkezem.Helyszínt sajnos nem tudok,de az is elég szomorú,hogy egy ekkora városban egy zenekedvelő csak egy MM-be tud benézni ha hifit akar látni.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
Guest salaca

Őket most találtam egy HFP hirdetésből nyomozva: Hi-Fi City Bt..

Kinn laknak Kertvárosban (én 14 év alatt ha háromszor jártam arra), és a képekből ítélve még ez hasonlít legjobban egy helyre itt Pécsen, ahol lehet zenét és készülékeket hallgatni.

Ismeri őket valaki? Esetleg itt vagytok a fórumon?

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Ja, képek a Hi-Fi City Bt-ről itt.

Ismerős az egyik hangfalállvány amit itt is árulnak. Szerintem itt vannak... :)

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Sziasztok Szécsi Tamásnak hívnak az én hirdetéseimre találtatok rá (hificitybt)amit egy nagyon kedves barátom istápolgat BLog formájában. Terméseztessen nagyon szívesen várok bárkit zene hallgatásra. A fent lévő telefon szám napközben kicsit hiányosan érhető el mert a Kodály központban melózom és még nincs térereje a Telenornak 1max2 hét és ez is megoldódik. Jut eszembe ha valaki igazi zenei élményre vágyik jöjjön el egy hangversenyre mert ez az uj hangverseny terem méltán az egyik legjobb Európában!! www.kodalykozpont.hu

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
Guest salaca

Sziasztok Szécsi Tamásnak hívnak az én hirdetéseimre találtatok rá (hificitybt)amit egy nagyon kedves barátom istápolgat BLog formájában. Terméseztessen nagyon szívesen várok bárkit zene hallgatásra. A fent lévő telefon szám napközben kicsit hiányosan érhető el mert a Kodály központban melózom és még nincs térereje a Telenornak 1max2 hét és ez is megoldódik. Jut eszembe ha valaki igazi zenei élményre vágyik jöjjön el egy hangversenyre mert ez az uj hangverseny terem méltán az egyik legjobb Európában!! www.kodalykozpont.hu

Isten hozott!

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
Guest salaca

Először is köszönet Szétomnak a felajánlásért. Ha komolyan a szándék, akkor szerintem ő javasoljon egy időpontot, hogy neki mikor lenne a legmegfelelőbb, tekintettel a munkabeosztására. Szerintem egy szombati délelőtt, vagy kora délután talán azoknak is jó lenne, akik nem pécsiek, de jönnének a környékről. Aztán a többit megbeszéljük.

Én sajna a jóslófájások idején nem tudom biztosra mondani, hogy bárhol is ott leszek az elkövetkező pár hétben, de meglátjuk.

Szétom, neked mikor lenne a legjobb?

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Általában a szombat kora délután rendben szokott lenni Kisfiam 13-tól 15ig ki van ütve(alszik) így ekkor tájt bizti ráérek mondván a hifi szoba teljesen külön van. Nagy dolgokra senki ne számoljon nem az a gazdag hifista vagyok:-)

De amim van azt imádom!!! Celestion SL6si Söund arts állvány, Englert Csaba által gyártott erősítő Egy csoda!!!! http://resonator-electronics.hu./ Yamaha cdx1060, Mogami precision rca és Mogami Pure hangfal kábel A táp kebel szintén Mogami Ultra Pure. És egy 1,2Kw kézzel tekert leválasztó trafó. Ja és itt ott csillapított hifi szoba ami nem túl nagy 3,5x4,5m tehát ennek függvényében kb. 3embert tud szórakoztatni rajtam kívül. de nyitott vagyok. Jöhetnek az idő pontok. :cheers1:

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Beszégetek Csabival egy épített cd játszóról de egyenlőre a Yamaha tuning előtt állunk azt tanácsolta, hogy lépésről lépésre leborulok.gif Persze én is így gondolom. De hát az ember türelmetlen:-)) Ezek szerint szintén Resonator kedvelő vagy :goodmorning:

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Regisztrálj vagy jelentkezz be!

Regisztrált felhasználónak kell lenned, hogy hozzá tudj szólni a fórumhoz.

Regisztráció

Regisztrálj a fórumra. Csak pár lépés.

Regisztráció

Bejelentkezés

Regisztrált felhasználó vagy? Jelentkezz be!

Bejelentkezés

• Jelenleg olvassa:   0 felhasználó

Egyetlen felhasználó sem olvassa ezt az oldalt