Ugrás a tartalomhoz

AVX Café

Fotó

Néhai kábelek

• Please log in to reply
1239 válasz erre a témára

#1 nehai

nehai

Törzsvendég

• Nehai
  • PipaPipaPipa
  • 1.817 Hozzászólás:
  • Nem:Férfi

Elküldve: 2017 május 12 - 17:55

Oppsss, a Sky.

Ez az analóg összekötő nem a magyar átlagbérekhez lett belőve: idehaza is kapható, "mindössze" bruttó 656310 forintért - 1 méteres RCA-RCA kiszerelésben.  

Igen, kicsit túlárazottak az ezüst kábelek szinte minden gyártónál (de ez egy tényleg nagyon jó kábel). Amúgy érdekes mert számos gyártó ezüst alapanyagait végig teszteltem az utóbbi években, gyári állapotban (kábelként) és alapanyagként is amihez hozzáfértem és próbáltam belőle ezt azt készíteni, illetve fényt deríteni a saját hangjukra.

Amiket kipróbáltam, Siltech G6-G7, Audioquest PSS Silver, AN, Van den Hul MCS-k, Mundorf Pure és Gold, Jensen, Duelund, Neotech Pre és UPOCC, pénzverdés stb. nos mindegyik más ez természetes. Ezek közül számomra a legjobb az Audioquest PSS silver volt, ez szólt a legkiegyenlítettebben, hangszínei nagyon jók, hozzá képest sok minden más torz és kaparós (emberi hangon pl.) valamint a nyugodtsága simasága ami kiemelkedő.

Szóval ebből csak azt akartam kihozni, hogy nem véletlenül ennyi, persze mint minden ízlések és pofonok, bár nyilván megpróbáltam amennyire csak lehet szakszerűen és részlehajlás nélkül kielemezni a különféle anyagokat, meg azért mert valami ezüst még nem feltétlenül jobb mint a réz, bár sima rézből nagyon nehéz (vagy nem is lehet?) olyan felső végeket kihozni mint amit a jó ezüstök tudnak, de nem lehetetlen, lsd. Nordost kábelek.

• 0

#2 nehai

nehai

Törzsvendég

• Nehai
  • PipaPipaPipa
  • 1.817 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 május 12 - 17:39

Köszi :)  Na azért a sub/mély hangokért a Klipsch-eid is felelősek, nagyon mélyre mennek és a Next extra mélykontrollja nagyon jót tesz a legtöbb hangsugárzónak, főleg ha nagy és van az erősítőben is tartalék, akkor igazán nagyot tud szólni az ilyen párosítás, eddig igaz csak vagy féltucat "zajkeltőn" lett tesztelve de mindenütt ugyanazt hozta, így bátran mondhatom nagy valószínűséggel ez a kábel sajátja.

Majd az új Next SD kábelekkel kiegészítve lesz igazi a mozid.

Az új Next hf kábel fejlesztése során fény derült egy sor dologra ami most begyűrűzik a tápkábel és IC fejlesztésbe is, ezt hallotuk azzal a bizonyos tápkábellel, ami még nagyon nincs kész, egy másik verzióját a napokban kaptam vissza ahol elég sokáig vendégeskedett és komoly rendszerben ALAC tápkábel (volt szerencsém hozzá, tényleg nagyon jó) mellett lett tesztelve és nem maradt el a neves kábel mögött, szóval az irány jó, de még dolgozom rajta.

• 0

#3 vision265

vision265

Lefelé a lejtőn

• Regisztrált felhasználó
  • PipaPipa
  • 70 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 május 12 - 07:46

Pár sorban írnék a Next HRC hangfalkábelről, ami Józsi legújabb fejlesztése.

A frontokat és a centert kábelezte be vele Józsi nemrég, a hangjuk hihetetlen egységes, semmilyen frekvencián nem túl sok, vagy kevés, pont elég mindenhol. Nagyon mélyre megy, volt a teszt során olyan zene ahol megnéztem a sub nem megy-e valamiért, bár tudtam hogy elvileg nem mehet, de mégis eddig a frontok nem mentek ilyen mélyre csak a sub. Természetesen nem ment, de ez akkor megdöbbentő volt. Ettől nem túl sok a mély, nehogy bárki azt gondolja, csak kiszélesedett a frekvenciatartomány és nagyon pontosak, megfogottak a mélyek. Ugyanez igaz felfele a magas hangokra is. 

Az egész egységessége megdöbbentő, a hangok gyönyörűen különválnak, nagy hangerőn is kristálytiszta a hang, remekül bírja a kábel a terhelést. 

A centernél szintén azt hozta amit vártam, tiszta, érthető beszédhangok. 

Külsőleg is látszik a kábelen, hogy komoly darabról van szó és nem azért mert vastag lenne, viszonylag vékony kábel, ennek ellenére meglepően merev. 

Az installálás alkalmával ki lett próbálva Józsi egyik új tápkábelének a fejlesztés alatt álló darabja. A mostani Zeus HRC tápkábelnél sokkal jobban passzolt a rendszerbe, méltó párja volt a Next HRC-nek, együtt remek párost alkottak. Ez a felállás volt a legjobb, de azért egyenlőre így se szomorkodok, hallgatok :) 

• 1

#4 Amatőr61

Amatőr61

Lefelé a lejtőn

• PipaPipa
  • 62 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 április 16 - 08:49

Köszi :)  Audioquest Sky volt a gyári IC.

Oppsss, a Sky.

Ez az analóg összekötő nem a magyar átlagbérekhez lett belőve: idehaza is kapható, "mindössze" bruttó 656310 forintért - 1 méteres RCA-RCA kiszerelésben.  

• 0

#5 nehai

nehai

Törzsvendég

• Nehai
  • PipaPipaPipa
  • 1.817 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 április 11 - 16:20

Köszi :)  Audioquest Sky volt a gyári IC.

• 0

#6 olaca

olaca

Újonc fórumos

• Pipa
  • 41 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 április 11 - 15:13

Engedjetek meg részemről ismét egy kis szösszenetet.

A történettel az előző írásomhoz szeretnék előzményként visszakanyarodni ahol is Józsi Iris Silver II lan kábele volt kipróbálva és rendszerbe állítva az AVM elektronikák közé. Mivel a többi kábeleimet is fejleszteni szerettem volna ezért a sikeren felbuzdulva megkértem Józsit, hogy csináljon nekem egy helyszíni  installációt a jelenlegi választékából az elérhető legjobb hang érdekében. Józsi az általa kért 2 hét felkészülési időt követően megjelent egy kazalnyi kábellel azzal a céllal, hogy bebizonyítsa nekem nem csak a lan kábele jó. Az installhoz az alábbi armada vonult fel:

Tápkábel: Hades Pro VI mk2,HRC Colossus, HRC Zeus III, HRC Zeus II, és 1-1 db kísérleti Hades one és Hades next.

IC: Virgo ONE,Virgo ONE II, Virgo NEXT rca

Hangfal kábel: Kísérleti Titan NEXT HRC 2 féle

A zene az a Józsi által hozott általa jól ismert "munkazenék" voltak flac és waw formátumban.

Mivel egyikünk sem ismerte a másik portékáját ezért nem igazán tudtuk mire számítsunk. Józsi egyfajta kalibráció gyanánt berakott először egy Audioquest összekötőt ( a típusát nem ismerem, majd Józsi elmondja ha akarja ) illetve az általa ehhez illőnek gondolt táp és hangfalkábelt. Ami az első pillanatban feltűnt, hogy ezek a kábelek a valóságot keresik és nem mélyhiányosak.  Ezután a bemelegítés után jött a tápkábelek próbája ami azért eltartott egy darabig a résztvevők nagy száma miatt. A végső felállásban a streamer- előfokban Hades Pro VI mk2, végfokban HRC Zeus II lett. Ezután jöttek az összekötők és a hangfal kábelek. Itt először ki lettek próbálva Józsi korábbi jól ismert összekötői, de sajnos vagy hál istennek az új fejlesztésű NEXT összekötője kategóriákkal volt jobb a többitől. A hangfalkábelnél is új fejlesztés debütált, itt az azóta már a honlapon is megtekinthető rhodium bfa dugós Titan NEXT HRC lett a végleges. Ez a kábel is egy nagyon jól sikerült produktuma Józsinak ami jól illeszkedik hangzásban a NEXT összekötőhöz. Egyszóval a kábelezés végén elmondhattam, hogy tényleg kaptam egy olyan műfaj független hangot  ami nemcsak Józsi "munkazenéin" hanem akár komolyzenén vagy mondjuk egy sima 44,1-es Tidal-ról lejátszott metal albumon is élvezhető.

Korábban teljes Tellurium Q kábelezés volt tervbe véve, de úgy gondolom Józsi kábeleivel  elértem szinte ugyanazt a műfajfüggetlen hangot mint amit előbbivel tudtam volna csak szerényebb áron.

Mindenkinek jó szívvel ajánlom Józsi kábeleit kipróbálásra , különösen az új fejlesztésű összekötő és hangfalkábelét ami szerintem bitang jó lett. Korábban olvastam itt valamelyik topic-ban, hogy a néhai féle kábelek csak alap szintű rendszerekhez valók. Az enyémet talán alapnak már nem nevezném, mégis ezek a kábelek tökéletesen ki tudják szolgálni.

Ismét csak megköszönni tudom Józsi hozzá állását a törekvéseimhez és nem utolsó sorban remek hallását az áhított hang eléréséhez.   

• 2

#7 albertka

albertka

Nincs visszaút

• PipaPipa
  • 125 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 április 04 - 11:01

Sziasztok!

Csak pár szóban szeretnék megemlékezni róla hogy Jozsitol pár hete rendeltem egy Zeus DC Power tapegyseget hogy felszabaditsam a Paul Pang V2 usb kártyámat a számítógép kapcsoló üzemű tapjanak lancai alól...

Józsi tapja igencsak fellelkesitette az usb kártyát, szerintem nagyobb lett a táp hatása, mint amit az usb kártya adott hozzá a hanghoz a pc tápjáról hajtva.

Aki esetleg ilyen irányú fejlesztésen gondolkozik ne hagyja ki ezt a lehetőségek közül!

Üdv
  • 0

#8 nehai

nehai

Törzsvendég

• Nehai
  • PipaPipaPipa
  • 1.817 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 április 02 - 11:49

Sennheiser HD700 és Teac UD-503 közé készült szimmetrikus 5méteres Next összekötőkábel. FP-704 és Schurter Ag Plate dugókkal.

A tervezésnél a fő szempont a kényelem volt, amennyire ezt a 2x20AWG-s vezetőkből csak lehetséges, hogy minél flexibilisebb és könnyebb legyen a kábel, vastag elemi szálakból sodrott polírozott OCC vezetők, habosított szigetelés. Mivel ezen példány igen hosszú, így az utolsó 2.5méter van "ki könnyítve", az első fél szakasz ami a földön fekvő rész maradt árnyékolt és lépésálló, így elég strapabíró és ez a kombináció hangjának is jót tett, a viselőjének pedig nem okoz további kényelmetlenséget.

Lehet párhuzamosan, összetekerve, vagy külön csatornánként mono kábelként is vezetni-használni, ki-ki a saját igényeinek megfelelően tudja kombinálni a lehetőségeket.

Next Phone 4.jpg

Szerkesztve nehai által: 2017 április 02 - 11:54

• 0

#9 kaef2

kaef2

Törzsgárda

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 7.760 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 március 15 - 20:02

Hajrá, kísérletnek, több, mint bíztató.  :smile53:

Köszi a visszajelzést, :) az a bizonyos "fehér színű" USB kábel az új Argo ONE Silver, lassan haladok a fejlesztésével mert még mindig nem találtam megfelelőnek az eddigi próbálkozásaimat, de remélem hamarosan jön egy jobb változat.

• 0

#10 nehai

nehai

Törzsvendég

• Nehai
  • PipaPipaPipa
  • 1.817 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 március 15 - 16:32

Köszi a visszajelzést, :) az a bizonyos "fehér színű" USB kábel az új Argo ONE Silver, lassan haladok a fejlesztésével mert még mindig nem találtam megfelelőnek az eddigi próbálkozásaimat, de remélem hamarosan jön egy jobb változat.

• 1

#11 kaef2

kaef2

Törzsgárda

• V.I.P.
  • 7.760 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 március 15 - 12:32

Józsi volt olyan szíves és csinált nekem egy cserélhető kábelt az egyik táphoz, amit vettem tőle. Így kipróbálhattam mind a 12V, mind az 5V tápot különböző informatikai eszközökkel, úgy mint gigabites Ethernet switch, router, diszktömb, Cubox és Hummingoard ARM processzoros SoC számítógépek (vagy mikrokontrollerek, megközelítés kérdése), Thunderbolt dokkok és ethernet konverterek valamint további DAC-ok. 

Egyértelműen állíthatom, hogy minden eszköz esetében igen jótékonyan változott a rendszer hangja, bármely eszközt is hajtottam a tápokról. A legmeglepőbb az ethernet switchen volt, furcsa módon. Levegősebb, követhetőbb basszusokkal megszólaló lett az alább már leírt rendszer hangja. Műfajtól és hangerőtől teljesen függetlenül sőt még az internetes tömörített rádiók esetében is. 

Kaptam egy fehér színű USB kábelt is kipróbálásra, amivel szintén elégedett vagyok. Jól állta a sarat más sokkal, sokkal drágább kábelekkel szemben is (AQ, Kingrex, ifi). A meglévőket nem fogom eladni, hogy lecseréljem, de ha újat kell majd vennem valamihez, komolyan elgondolkozok rajta, hogy méretre szabva csináltassak egyet Józsival. 

Egy kis beszámoló a Józsi által készített tápokról, hátha érdekel valakit.

Pár héttel ezelőtt rendeltem, kipróbálás, meghallgatás nélkül, az ösztöneimre és Józsi véleményére hallgatva két kis tápot. Az egyik egy 5V, 3A usb csatlakozós darab egy Xtreamer Winbox micro PC mellé. A másik egy 12V, 3A csavarós DC csatlakozós egy RME ADI 2 Pro A/D és D/A konverter mellé.

A lejátszó alapvetően 2 gépes, egy Macbook Pro a szerver és az Xtreamer - re van csatlakoztatva mint Ethernet-USB interfészre a DAC, egy Thunderbolt-Ethernet átalakítóval közvetlenül. Van a rendszerben még egy iFi nano iDSD és egy Micro iDSD DAC is, különböző okoból, mindkettőt nagyon szeretem az árukhoz képest igen jól szólnak. A DAC-ok kimenete egy pár Presonus R65 aktív stúdió monitorra csatlakozik Wireworld RCA és XLR kábeleken keresztül. USB kábelek Wireworld, Kingrex vörös és iFi dual head kábelek, a hálózati elosztó és kábelek egy része Bese Attila féle, a hangfalaknak pedig Wireworld hálózati kábelei vannak.

A hallgatás közeltéri, kb 1 méterre ülök a stúdió monitoroktól és kb 1m van közöttük is. 

A tápokat hét elején kaptam meg, még aznap este betettem járódni őket és aztán tegnap, szombaton volt időm alaposabban is meghallgatni minden létező kombinációban lejátszó rendszereket tekintve. A tervem az volt, hogy írok egy részletes elemzést melyik kombinációban milyen hatással volt a zenei élvezetre, de mivel mindegyikben ugyanúgy működött hatása, ez alapvetően felesleges azt hiszem. 

A két gépes lejátszás során kipróbáltam a HQplayer - NAA (Win 10 home 64 biten, lecsupaszítva, kiherélve az OS) és a Daphile LMS server- Daphile Linux OS kombinációban is. 

A gyári kapcsoló üzemű fali tápokhoz képest a két Józsi-féle táp középiskolás koromat idézte tökéletesen, amikor is a Taya lemezjátszómban az olcsó Shure MM hangszedőt kicseréltem Technics MC-re és Ortofon T-10 trafóra... Tökéletesen visszajött az a fajta simaság, magától értetődően áramló és ritmikájú zenei reprodukció, ami akkor egy életre az agyamba íródott. A Daphile és Linux még "analógosabb" lett a Windows és NAA pedig még több sávszélt és teret kapott, attól függetlenül, hogy melyik DAC-kal is szólt a rendszer, a közvetlen Mac alól történő lejátszás a kettő között volt élményét tekintve.

A Win / NAA kicsit hifisebb a szó jó értelmében, a Daphile egy kicsit zeneibb még ha hajszálnyit vékonyabb hang is lett.

Sajnos a Linux alatti NAA kombót nem tudtam kipróbálni, nem találtam semmilyen módszert a Daphile alá az NAA installhoz és a SnakeOil Linux Live OS, ami megy NAA-val, nem tudott feltelepülni a 4 magos Atom processzoros Xtreamer Winboxra, semmilyen módszerrel nem lehetett rávenni, hogy a Live USB memóriáról bootoljon. 

Ha valaki további részletekre kiváncsi kérdezzen bátran. 

Nagyon elégedett vagyok.

A pár tízezer forintot, amibe a tápok egyenként kerültek életem 3 leghatékonyabb zenehallgatási célú vásárlása közé sorolom, a másik kettő az iFi nano  iDSD DAC és a Bese Attila - féle tápelosztó. :)

Szerkesztve kaef2 által: 2017 március 15 - 12:32

• 1

#12 audioline

audioline

Őslakos

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 4.542 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 március 01 - 06:43

'Jitter killer' - jól hangzik :)
  • 1

#13 nehai

nehai

Törzsvendég

• Nehai
  • PipaPipaPipa
  • 1.817 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 március 01 - 04:19

Sziasztok! Szeretném megosztani tapasztalataimat Telefon/Eszköz témában...

Igen, futottunk vele két kört mire jó lett :), nekem még új ez a  csatlakozó típus. Sajnos elég sokféle kiépítésre lehet venni USB C csatlakozót, ha valaki hasonlót szeretne otthon barkácsolni járjon alaposan utána, mert a tápágon van egy ellenállás, aminek az értéke nem minden csatlakozón egyforma és nem mindegyikkel működik minden eszköz. Az USB kábel egyébként Argo Silver, hamarosan kész a jitter killer változat.

• 0

#14 Ferrari

Ferrari

Isten Hozott! :)

• Pipa
  • 11 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 február 28 - 20:16

Sziasztok! Szeretném megosztani tapasztalataimat Telefon/Eszköz témában.

3 héttel ezelőtt fordultam a Józsihoz, hogy  készítsen nekem egy jó minőségű OTG kábelt,  OnePlus 3 telefonhoz,  USB C csatlakozóval, Audioquest DragonFly Black usb-s Dac-hoz.

Mivel az USB C típusú csatlakozó még újdonság a piacon, így a Józsi sem ismerte a bekötését, sőt Kínából kellett rendelnie alkatrészt. Józsi nagy lelkesedéssel fogott, a szerintem neki is kihívást jelentő feladathoz A mai napon megérkezett a kábel, amelynek elkészítésébe a Józsi olyan sok energiát fektetett. Néhány szó a hangjáról is. Előrebocsájtom, hogy előtte egy olcsó, a Tesco-ban kapható kábellel hallgattam.

Megérkezett a kábel és mondhatom, mestermű lett. Működik rendesen és fenomenálisan szól. Ilyen transzparenciát, felbontást még nem hallottam. A Tesco-s kábelnek főleg a magasai nem tetszettek, de azt hittem a fejhallgató tehet róla ( Egy HiFiMan-ről van szó! ) Hát nem, a magasak kellemesen lágyak, csilingelőek lettek az új kábel használatával. Minden hangszer életre kelt, a basszus megfogott lett. Szóval tökéletes az összkép.

Köszönöm a Józsinak a hozzáállását a problémához, gratulálok a munkájához!

• 1

#15 kaef2

kaef2

Törzsgárda

• V.I.P.
  • 7.760 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 február 19 - 08:43

Remélem tudtam segíteni azoknak, akik esetleg ilyesmiben törik a fejüket. 

Persze mint minden ilyen beszámoló ez is óhatatlanul szubjektív és az én izlésemet tükrözi, másnak lehet teljesen más véleménye természetesen. :) 

Kedves Kaef, akartam nyomni egy zöldet, piros lett belőle (teló átok...) elnézést érte! A beszámolód jó volt olvasni, köszönet érte, nálam is abszolút beváltak Józsi Zeus tápjai.

• 3

#16 audioline

audioline

Őslakos

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 4.542 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 február 19 - 08:36

Kedves Kaef, akartam nyomni egy zöldet, piros lett belőle (teló átok...) elnézést érte! A beszámolód jó volt olvasni, köszönet érte, nálam is abszolút beváltak Józsi Zeus tápjai.
  • 3

#17 kaef2

kaef2

Törzsgárda

• V.I.P.
  • 7.760 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 február 19 - 08:24

Egy kis beszámoló a Józsi által készített tápokról, hátha érdekel valakit.

Pár héttel ezelőtt rendeltem, kipróbálás, meghallgatás nélkül, az ösztöneimre és Józsi véleményére hallgatva két kis tápot. Az egyik egy 5V, 3A usb csatlakozós darab egy Xtreamer Winbox micro PC mellé. A másik egy 12V, 3A csavarós DC csatlakozós egy RME ADI 2 Pro A/D és D/A konverter mellé.

A lejátszó alapvetően 2 gépes, egy Macbook Pro a szerver és az Xtreamer - re van csatlakoztatva mint Ethernet-USB interfészre a DAC, egy Thunderbolt-Ethernet átalakítóval közvetlenül. Van a rendszerben még egy iFi nano iDSD és egy Micro iDSD DAC is, különböző okoból, mindkettőt nagyon szeretem az árukhoz képest igen jól szólnak. A DAC-ok kimenete egy pár Presonus R65 aktív stúdió monitorra csatlakozik Wireworld RCA és XLR kábeleken keresztül. USB kábelek Wireworld, Kingrex vörös és iFi dual head kábelek, a hálózati elosztó és kábelek egy része Bese Attila féle, a hangfalaknak pedig Wireworld hálózati kábelei vannak.

A hallgatás közeltéri, kb 1 méterre ülök a stúdió monitoroktól és kb 1m van közöttük is. 

A tápokat hét elején kaptam meg, még aznap este betettem járódni őket és aztán tegnap, szombaton volt időm alaposabban is meghallgatni minden létező kombinációban lejátszó rendszereket tekintve. A tervem az volt, hogy írok egy részletes elemzést melyik kombinációban milyen hatással volt a zenei élvezetre, de mivel mindegyikben ugyanúgy működött hatása, ez alapvetően felesleges azt hiszem. 

A két gépes lejátszás során kipróbáltam a HQplayer - NAA (Win 10 home 64 biten, lecsupaszítva, kiherélve az OS) és a Daphile LMS server- Daphile Linux OS kombinációban is. 

A gyári kapcsoló üzemű fali tápokhoz képest a két Józsi-féle táp középiskolás koromat idézte tökéletesen, amikor is a Taya lemezjátszómban az olcsó Shure MM hangszedőt kicseréltem Technics MC-re és Ortofon T-10 trafóra... Tökéletesen visszajött az a fajta simaság, magától értetődően áramló és ritmikájú zenei reprodukció, ami akkor egy életre az agyamba íródott. A Daphile és Linux még "analógosabb" lett a Windows és NAA pedig még több sávszélt és teret kapott, attól függetlenül, hogy melyik DAC-kal is szólt a rendszer, a közvetlen Mac alól történő lejátszás a kettő között volt élményét tekintve.

A Win / NAA kicsit hifisebb a szó jó értelmében, a Daphile egy kicsit zeneibb még ha hajszálnyit vékonyabb hang is lett.

Sajnos a Linux alatti NAA kombót nem tudtam kipróbálni, nem találtam semmilyen módszert a Daphile alá az NAA installhoz és a SnakeOil Linux Live OS, ami megy NAA-val, nem tudott feltelepülni a 4 magos Atom processzoros Xtreamer Winboxra, semmilyen módszerrel nem lehetett rávenni, hogy a Live USB memóriáról bootoljon. 

Ha valaki további részletekre kiváncsi kérdezzen bátran. 

Nagyon elégedett vagyok.

A pár tízezer forintot, amibe a tápok egyenként kerültek életem 3 leghatékonyabb zenehallgatási célú vásárlása közé sorolom, a másik kettő az iFi nano  iDSD DAC és a Bese Attila - féle tápelosztó. :)

Szerkesztve kaef2 által: 2017 február 19 - 08:27

• 4

#18 nehai

nehai

Törzsvendég

• Nehai
  • PipaPipaPipa
  • 1.817 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 január 22 - 08:55

A "következő" generáció tápkábel fronton, bővebben...

next csop kicsi.jpg

Szerkesztve nehai által: 2017 január 22 - 08:56

• 1

#19 nehai

nehai

Törzsvendég

• Nehai
  • PipaPipaPipa
  • 1.817 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 január 22 - 08:43

Egyedi D-sub AES/EBU Iris ONE & Iris C. Symmetric S/PDIF kábel, Neutrik csatlakozókkal Lynx AES16 hangkártya és egy WAF Audio Najda digitális keresztváltó és egy Mytek 8X192 ADDA közé...

"A digitális kábel szuperül működik! Extra sávszélesség és kiegyenlítettség amivel jellemezni tudnám..."

Iris One & Iris C Symmetric Dsub-AES-EBU-SPDIF 2.jpg

• 1

#20 nehai

nehai

Törzsvendég

• Nehai
  • PipaPipaPipa
  • 1.817 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 január 14 - 12:49

Tesztelés alatt egy új termék, Argo Silver Noise Filter,  USB táp kondícionáló és nagyfrekvenciás szűrő egység. 

• 0

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó