Jump to content
AVX Café Rebat
Bodoraudio

Bodor Audio+

Recommended Posts

Guest Tigris
Van CD is meg erősítő is pupiból...

Igazad van! Ez elkerülte a figyelmem. Ezek jól mutatnak egymás mellett a széles állványon. De toronyban a négyszögletes praktikusabb szerintem.

Igen én is így gondolom...nekem ez jobban bejön, épp a hétköznapitól eltérő irányvonal miatt...De a másik is szép...Élőben meg gondolom még szebb lenne mind...

Feri ezek műszaki megépítésben is eltérnek a régi vonaltól, vagy az hasonlóképpen működik?

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
Szerintem mindegyik úgy gyönyörű ahogy van! B)

Nekem a boroshordó is bejön a doboz tetején. Sok sikert, hétvégén megizzasztjuk őket! B)

Gratulálok a kollekcióhoz,nagyon szép!

Én majd külön mennék,mert nem leszek itthon a kiállítás idején.

Majd felhivlak és egyeztetünk!

Klang

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
Szerintem mindegyik úgy gyönyörű ahogy van!  B)

Nekem a boroshordó is bejön a doboz tetején. Sok sikert, hétvégén megizzasztjuk őket!  B)

Gratulálok a kollekcióhoz,nagyon szép!

Én majd külön mennék,mert nem leszek itthon a kiállítás idején.

Majd felhivlak és egyeztetünk!

Klang

Rendben,várlak.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

remek dizájn...erősítő és a cd nagyon egyedi még soha nem láttam hozzá hasonlót...gratula a formatervezőknek, remélem alu-ból és nem műa-ból gyártjátok majd...valamiért a hsz. még mindig nem fogott meg, de így egyben nagyon komplett elgondolás amihez sok sikert kívánok....

nevezhetnék márkaként BodorAudio+Goauld... B)

post-39-1256041080.jpg

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Csak gratulálni lehet ezekhez a formákhoz, azzal a kitétellel, hogy ezt a különleges designe-t csak nagyon magas audio és gyártási minőséggel lehet alátámasztani.

Remélem ez már a Rezsőke són igazolódik is.

"Forma és Tartalom." B)

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
Guest mgy

Sikerült ma megnézni, meghallgatni az új csodát.

Élőben (is) gyönyörű, továbbra is azt gondolom, hogy nagyon lesz helye a piacon.

Sajnos a hangjáról nem tudok igazán mit mondani, a zene, amit hallgatni tudtunk nem a világom, a szoba meg, hmmm, nem túl nagy.

De a cucc nagy rendben van!

(Valszeg csak a következő életemben akarok majd ilyet... B))

Hajrá!!!

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
Guest AA HG
Mai fénykép,guszta,nagyon pofás hang volt B) ..

Valóban kellemes meglepetés volt a látvány. A hangját tudtam, hogy jó lesz.

Az eddigi igényes Bodor vonalat követi.

Amit javasolnék a házigazdáknak, hogy óvatosan kezeljék a hozott CD-ket.

A szobában mondjuk vannak nyolcan, az egyik betetet egy CD-t, aminek pocsék hangminősége, de ő ezt a zenét szereti. A többiek meg esetleg csak a hangminőségre figyelnek és rögtön kiszaladnak. Így lehet veszíteni akár több potenciális vevő jelöltet egy perc alatt.

Ez pont a mai tapasztalatom, mert mikor beléptem, rettenetesen kopogós, dobozos mélyeket hallottam. Na, mondom, ezt jól elkúrták. De ennyire? Aztán a Feri berakott egy saját CD-t és a rend helyreállt.

Szóval vigyázni a kedvességgel, mert sokat árthat.

Mindenki kívánságát nem lehet teljesíteni. Ismeretlen zeneanyagokat meg inkább ne. Ha meg mégis, ha rossz, udvariasan váltani kell CD-t.

Hg

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
Guest Tigris

A látvány pazar, tanúsíthatom...A hang sem rossz, bár való igaz az a szoba nagyon kicsi volt a drágámnak, a széles sávú nem igazán akart megnyílni...De elismerésem ígéretes külső és hang...Meghallgattam volna nagyobb térben ahol jobban tud élni a rendszer... B)

Gratulálok hozzá...

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
Mai fénykép,guszta,nagyon pofás hang volt :foto: ..

Valóban kellemes meglepetés volt a látvány. A hangját tudtam, hogy jó lesz.

Az eddigi igényes Bodor vonalat követi.

Amit javasolnék a házigazdáknak, hogy óvatosan kezeljék a hozott CD-ket.

A szobában mondjuk vannak nyolcan, az egyik betetet egy CD-t, aminek pocsék hangminősége, de ő ezt a zenét szereti. A többiek meg esetleg csak a hangminőségre figyelnek és rögtön kiszaladnak. Így lehet veszíteni akár több potenciális vevő jelöltet egy perc alatt.

Ez pont a mai tapasztalatom, mert mikor beléptem, rettenetesen kopogós, dobozos mélyeket hallottam. Na, mondom, ezt jól elkúrták. De ennyire? Aztán a Feri berakott egy saját CD-t és a rend helyreállt.

Szóval vigyázni a kedvességgel, mert sokat árthat.

Mindenki kívánságát nem lehet teljesíteni. Ismeretlen zeneanyagokat meg inkább ne. Ha meg mégis, ha rossz, udvariasan váltani kell CD-t.

Hg

@HG:én 2x voltam ma Feriéknél,volt olyan hely ahol az 1-is sok volt B) ,másodszor maga Feri rakott fel vlmilyen régebbi jazz felvételt(Stan Getz?),nem igazán high end volt a felvétel,de nem voltak a rendszernek komoly kivetnivaló hibái,még a gyengébb felvételen sem,sztem..számomra ez egy nagyon fontos tényező,hogy ne csak a jó felvételek legyenek jók,legyen valahogy fogható a zene a gyengébb felvételeknél is...de lehet hogy kifogtál vlmi "halacskát" mint nekem sikerült @ATC-éknél :DB)

Mondtam is Ferinek hogy egy ritka szoba a shown ahol zene volt :taps: és nem úgy éreztem magamat mint egy Multiplexben ,filmnézés közben :D:D

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
4. B)

Szóval a tegnapi felvetésemre.

Bizony a különleges formát kiegészíti a különleges hang!

Jó eltalált - bár meghökkentő - forma, nagyon kiegyensúlyozott hang, még abban az igen aprócska szobában is!

Szerintem meg igazán a szélessávú nyílt meg, gyönyörű, kiegyenlített balanszot hallottam.

Gratulálok, a Tiétek volt a legjobb hang!

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Regisztrálj vagy jelentkezz be!

Regisztrált felhasználónak kell lenned, hogy hozzá tudj szólni a fórumhoz.

Regisztráció

Regisztrálj a fórumra. Csak pár lépés.

Regisztráció

Bejelentkezés

Regisztrált felhasználó vagy? Jelentkezz be!

Bejelentkezés

• Jelenleg olvassa:   0 felhasználó

Egyetlen felhasználó sem olvassa ezt az oldalt