Jump to content
AVX Café Rebat
George

Kecskemét és környéke

Recommended Posts

Kedves Fórumtársak!

Tudjuk ,hogy a mai nap egy különleges nap lehetne.., most  nem az mert egy Barátunk nem ünnepelheti a napját.Ezért ha tehetitek, legalább egy kis keves zenét hallgasatok meg Vele :-) (lélekben).

• Upvote 7

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Haliho!

Úgy tünik holnap mèg itthon leszek..akinek van ideje kedve szívesen látom egy hallgatolózásra ismerkedésre:)

Üdv Roland!

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Haliho!

Úgy tünik holnap mèg itthon leszek..akinek van ideje kedve szívesen látom egy hallgatolózásra ismerkedésre:)

Üdv Roland!

Szia Roland,

Az ősz folyamán várható lesz itthon léted? Amennyiben igen, abban az esetben szavadon fognálak a vendég invitálás terén :D

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Hello!

Jövőhónap közepe-vége fele leszek előreláthatóan otthon,ertesíteni foglak és megbeszéljük:)

Okés! Rendben!  :rolleyes:

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Roland köszönöm lehetőséget, hogy személyesen is megismerhettelek és betekintést engedtél nyújtani a világodba! :rolleyes: Igazi élmény volt és széles vigyorral az arcomon távoztam. :):tutiok:  Remélem lesz még alkalmunk a jövőben hasonló összejövetelre. :) 

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Nagyon hiányoznak azok a jó kis beszélgetések.

Sokat gondolok Rá.

Kedves Fórumtársak!

Tudjuk ,hogy a mai nap egy különleges nap lehetne.., most  nem az mert egy Barátunk nem ünnepelheti a napját.Ezért ha tehetitek, legalább egy kis keves zenét hallgasatok meg Vele :-) (lélekben).

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Nagyon hiányoznak azok a jó kis beszélgetések.

Sokat gondolok Rá.

Személyében egy kedves segítőkész embert ismerhettünk meg! Én nagyon szerettem ellátogatni hozzá, és szerintem nem voltam egyedül ezzel az érzéssel. Sajnos távozása után az összetartó erő is vele távozott! :(  

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

kissakos  / Szilvássy Zsolt (Kecskemét) elérhetőségét kérném egy rendezetlen adás-vétel okán. Aki tudja, kérem küldje pü-ben. Köszönöm.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Regisztrálj vagy jelentkezz be!

Regisztrált felhasználónak kell lenned, hogy hozzá tudj szólni a fórumhoz.

Regisztráció

Regisztrálj a fórumra. Csak pár lépés.

Regisztráció

Bejelentkezés

Regisztrált felhasználó vagy? Jelentkezz be!

Bejelentkezés

• Jelenleg olvassa:   0 felhasználó

Egyetlen felhasználó sem olvassa ezt az oldalt