Ugrás a tartalomhoz

AVX Café

Kerékpározás

• Please log in to reply
2998 válasz erre a témára

#1 revox

revox

Ha kérdésed lenne, aart_kukac_frímél

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 4.176 Hozzászólás:
  • Nem:Férfi
  • Interests:Ha kérdésed lenne, aart_kukac_frímél, mert itt ritkán olvasok. hiába küldesz privátot,nem fogom észrevenni :)

Elküldve: 2018 január 17 - 08:53

Sagan bekezdett idén Ausztráliában. Greipel nagyon sportszerű volt. Jó ezt látni!

mi volt? lemradatam... a sok egyéb, nincs már itt idő biciklizni,a tévé előtt sem :)

• 0

#2 Vinkler

Vinkler

Dynaudiophile

• Adminisztrátor
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 7.670 Hozzászólás:
  • Interests:Autó, zene, kerékpár, tollaslabda

Elküldve: 2018 január 15 - 15:16

Sagan bekezdett idén Ausztráliában. Greipel nagyon sportszerű volt. Jó ezt látni! :)
  • 0

#3 revox

revox

• V.I.P.
  • 4.176 Hozzászólás:
  • Interests:Ha kérdésed lenne, aart_kukac_frímél, mert itt ritkán olvasok. hiába küldesz privátot,nem fogom észrevenni :)

Elküldve: 2018 január 11 - 09:48

húú basszus. van nálunk egy +110kg-os srác. 2017-bnen +17.000km-t tekert,valami rahedli sok szinttel ráadásul... Megdöbbentem. de ezek nagyrészét edzés és versenytempón. és nem feltélenül a full izom teszi ki a 110kilát... szóval inkjább dundi, ezt nevezem... :smile32: 

• 0

#4 revox

revox

• V.I.P.
  • 4.176 Hozzászólás:

Elküldve: 2018 január 08 - 08:28

Egy bringás Facebook csoportban találtam ezt a képet.

Lazaaa :)

attachicon.giflaza.jpg

:smile32:

öltönyreklámnak is elmenne :)

• 0

#5 Vinkler

Vinkler

Dynaudiophile

• Adminisztrátor
  • 7.670 Hozzászólás:

Elküldve: 2018 január 06 - 13:56

Egy bringás Facebook csoportban találtam ezt a képet.

Lazaaa :)

laza.jpg

• 0

#6 revox

revox

• V.I.P.
  • 4.176 Hozzászólás:

Elküldve: 2018 január 06 - 08:39

ugyanigy vennem. GLX-böl engem a beepitett kijelzös kütyü vonzana, de nem annyiert.

igy van, Baleno fogyasztasa gyakorlatban is nagyon kiraly:

összevetve pl. Swift-tel: Baleno vs. Swift sok felhasznalo atlaga alapjan: 5.17 vs. 6.23 l/100km

ja: Vitara mondjuk még + majdnem 1 liter/100km hozzajuk tartozo spritmonitor linkek lent, mert furcsan jeleniti meg a hsz-ast

nekem a regi Swift-em volt, az is kellöen hosszan attetelezett volt a jo fogyihoz, no meg a homlokfelülete sem volt nagy

https://www.spritmon...91&powerunit=2

https://www.spritmon...=91&powerunit=2

https://www.spritmon...=91&powerunit=2

Milyen oldalak léteznek :D nem is tudtam róla :) megy a kexvencekbe.
Mi régebben bérelgettünk ilyen régi suzuki. Semmit nm evett az se :)

Szerkesztve revox által: 2018 január 06 - 08:41

• 0

#7 avl2

avl2

ember probal lenni

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipa
  • 2.426 Hozzászólás:

Elküldve: 2018 január 05 - 14:23

:)

1.2 GL és semmi egyéb extra. majd valami könyebb aluifelnit lehet nézek alá nyárra,úgyis kell téli-nyári kerékszett. CD van benne,nem bluetoothos izé,fejegység,nekem ez előny. egyébként a GLX-ben van 1-2 dolog,ami tetszene,pl ülésfűtés, de majd 1milla a küönbözet,anynit nem ér. vezsek tescoban ülésmelegtőt,oszt télen beteszem. de egyébként is második,kirándulóautó lenne, így nincs nagy igényem vele szemben. ellenben parádésan keveset eszik. beszéltem tulajokkal, 1literrel kevesebbet nyel,mint a Splash,és 1,5-el,mint az 1,3 swift-2. autópályán 5-5,5ből megvan,míg a vitara 8. országúton 100-110 4-4,3. nem volt kérdéses

ugyanigy vennem.   GLX-böl engem a beepitett kijelzös kütyü vonzana, de nem annyiert.

igy van, Baleno fogyasztasa gyakorlatban is nagyon kiraly:

összevetve pl. Swift-tel:    Baleno vs. Swift sok felhasznalo atlaga alapjan:  5.17 vs. 6.23 l/100km

ja: Vitara mondjuk még + majdnem 1 liter/100km      hozzajuk tartozo spritmonitor linkek lent, mert furcsan jeleniti meg a hsz-ast

nekem a regi Swift-em volt, az is kellöen hosszan attetelezett volt a jo fogyihoz, no meg a homlokfelülete sem volt nagy

https://www.spritmon...91&powerunit=2

Szerkesztve avl2 által: 2018 január 05 - 14:24

• 0

#8 revox

revox

• V.I.P.
  • 4.176 Hozzászólás:

Elküldve: 2018 január 05 - 13:50

na,most tudtam megnézni a Hondákat... ez nem semmi... ha ezt hamarabb tudom... lehet csábultam volna jazz irányba... már mindegy... biztos sokakl drágább,mint a baleno :) vagyis remélem :D

huhh, 4,2rőll indul... huhh...  megnyugodtam. bár ez a jazz már másnak tűnik,mint a régi. mintha nem lenne annyira magas...

• 0

#9 revox

revox

• V.I.P.
  • 4.176 Hozzászólás:

Elküldve: 2018 január 05 - 13:33

neten is van csomo olyan kep, en tenyleg ugy tettem be (ezert irtam a magassagom, mert neten azert furcs aaranyu biciklis kepek is vannak)

https://www.google.h...iw=1245&bih=573

eleg magas az auto, tank az elsö üles alatt, igy hatso lehajtva melyebben van, mint mas autokban.

na,most tudtam megnézni a Hondákat... ez nem semmi... ha ezt hamarabb tudom... lehet csábultam volna jazz irányba... már mindegy... biztos sokakl drágább,mint a baleno :) vagyis remélem :D

• 0

#10 revox

revox

• V.I.P.
  • 4.176 Hozzászólás:

Elküldve: 2018 január 05 - 13:02

neten is van csomo olyan kep, en tenyleg ugy tettem be (ezert irtam a magassagom, mert neten azert furcs aaranyu biciklis kepek is vannak)

eleg magas az auto, tank az elsö üles alatt, igy hatso lehajtva melyebben van, mint mas autokban.

az aktualis Baleno nekem tetszik, ha ma "kellene" vennem, en azt vennek (Jazz elött 2 Swift volt).  erdekelne, hogy ha tenyleg leelölegezted Balenot, melyik valtozatot, mennyibe fog kerülni, milyen egyeb "extrak" stb.

en 1.2 GL-t vennek, es igy latom: http://www.suzuki-va...rmuvek/arlista/ 3.25m HUF

:)

1.2 GL és semmi egyéb extra. majd valami könyebb aluifelnit lehet nézek alá nyárra,úgyis kell téli-nyári kerékszett. CD van benne,nem bluetoothos izé,fejegység,nekem ez előny. egyébként a GLX-ben van 1-2 dolog,ami tetszene,pl ülésfűtés, de majd 1milla a küönbözet,anynit nem ér. vezsek tescoban ülésmelegtőt,oszt télen beteszem. de egyébként is második,kirándulóautó lenne, így nincs nagy igényem vele szemben. ellenben parádésan keveset eszik. beszéltem tulajokkal, 1literrel kevesebbet nyel,mint a Splash,és 1,5-el,mint az 1,3 swift-2. autópályán 5-5,5ből megvan,míg a vitara 8. országúton 100-110 4-4,3. nem volt kérdéses

• 0

#11 revox

revox

• V.I.P.
  • 4.176 Hozzászólás:

Elküldve: 2018 január 05 - 12:57

Nyilván mindenki Tinkoff-os volt. Most meg Bora-s! :D

én DKSI-s :P

• 0

#12 revox

revox

• V.I.P.
  • 4.176 Hozzászólás:

Elküldve: 2018 január 05 - 12:57

Egy gyönyörű válogatás, mindenkinek ajánlom, van benne Sagan-egykeréktől kezdve minden, tehéncsorda, de az első, az első, az első, na találjátok ki, micsoda?

Amúgy úgy emléxem, a szabálykönyv is tiltja az ilyenkori "okoskodást", nemcsak pénzbünti, hanem pontlevonás, kizárás, stb is játszhat, ha nem Sky-os vagy... 

Sky-os vagy, revi? :-)))

áá,ez kész :D sikerült csokorbeszedni az elmúlt napok témáit :D

ternészetesen van tehenes sztorim is. kb 2-3éve a 3ascsapat magyar bajnokságon a tehéncsorda úgy döntött,hazamegy ebédelni és vagy 50tehén felment az útra,miközben ment a verseny. A célterületen voltunk,ez a sztori ahhoz elég közel volt és érdekes kérdőjel ült ki az éppen ott elhaladó csapat arcára :D le is fotóztam,de nem találom. akkor az Utensilnord volt az ász, az ő helyezésüket nem veszélyesztették, de elég érdekes volt :D

ja, a videón  a kedvencem, aki lerövidítette az utat. Egyértelműen vinnai zsoltiék heróikus küzdelmét idézi,amikor a helyiek szívatták őket :D

Szerkesztve revox által: 2018 január 05 - 12:57

• 0

#13 avl2

avl2

ember probal lenni

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipa
  • 2.426 Hozzászólás:

Elküldve: 2018 január 05 - 12:48

na,ezt nem gondoltam volna. márhogy állítva befér... már midnegy,mert leelőlegeztem a Balenot :) de ezen meglepődtem... ki nem nézné ma Jazzből... :rolleyes:

az aktualis Baleno nekem tetszik, ha ma "kellene" vennem, en azt vennek (Jazz elött 2 Swift volt).  erdekelne, hogy ha tenyleg leelölegezted Balenot, melyik valtozatot, mennyibe fog kerülni, milyen egyeb "extrak" stb.

en 1.2 GL-t vennek, es igy latom: http://www.suzuki-va...rmuvek/arlista/ 3.25m HUF

• 0

#14 Vinkler

Vinkler

Dynaudiophile

• Adminisztrátor
  • 7.670 Hozzászólás:

Elküldve: 2018 január 05 - 12:04

Egy gyönyörű válogatás, mindenkinek ajánlom, van benne Sagan-egykeréktől kezdve minden, tehéncsorda, de az első, az első, az első, na találjátok ki, micsoda?

Amúgy úgy emléxem, a szabálykönyv is tiltja az ilyenkori "okoskodást", nemcsak pénzbünti, hanem pontlevonás, kizárás, stb is játszhat, ha nem Sky-os vagy... 

https://youtu.be/Do2CabVv0To

Nyilván mindenki Tinkoff-os volt. Most meg Bora-s! :D
  • 0

#15 lehoako

lehoako

Dynológus

• V.I.P.
  • 6.480 Hozzászólás:

Elküldve: 2018 január 05 - 11:49

ja-ja. Kádár Csabi mesélte,.hogy mennek 60al,aztán ott fekszik egy csávó. Az volt bunny. de ha már az elejét megrántja felfele,utána átmegy rajta. át is mentek sokan. kerestem utána a googlival,mi lett a vége,de nem találtam róla hírt.

de igen,ha már bicaj is van a képben,azon már megbotlik a következő bicajos is ha nagy a tömeg.

a kutya még a jó buli :D egyszer elől forogtunk és láttam,ahogy a drótszőrű tacskó megindult át az úton. kis aprócska valami,de ha féket rántsz,felteszed az egész sort, ha nem,lehet akkorát taknyolsz,mint a sicc. szerencsére félúton rájött,nem kéne és bár már majdnem súrolt egy kereket,visszafordult... szép emlékek :) de ilyet láttam tour közvetítésen is. aztán az okos és szerető gazdi,sorsára hagyta az ebet,amelyik megindult a mezőny felé :(

• 0

#16 revox

revox

• V.I.P.
  • 4.176 Hozzászólás:

Elküldve: 2018 január 05 - 10:14

en sem szeretem kiszedni a hatso kereket.

187 cm vagyok, a Jazz eleg magas epitesü, igy csak az elsö kereket kiszedve, allo bicikli, a nyereg is epp elfert a tetö alatt, elvileg 3 szemely meg utazhat is mellette.

vagy utaztunk ketten ugy, hogy Jazz hatso üleslapja felhajtva, ott a bicikli keresztben (kivett mindket kerek), es ekkor a csomagter maradt teljesen szabadon mas celra, betakart = nem benezhetö allapotban

gondolom a Honda Stream-be is jol bemenne.

na,ezt nem gondoltam volna. márhogy állítva befér... már midnegy,mert leelőlegeztem a Balenot :) de ezen meglepődtem... ki nem nézné ma Jazzből... :rolleyes:

• 0

#17 revox

revox

• V.I.P.
  • 4.176 Hozzászólás:

Elküldve: 2018 január 05 - 10:11

arra én is gondoltam,de már nem gyártják és újat akartunk mindenképp venni. de kb így volt nekünk is a daihatsuban,csak más elrendezéssel. volt hozzá,asszem peruzzo genova fantázianevű sín is.

645peruzo_genova_2.jpg

Szerkesztve revox által: 2018 január 05 - 10:11

• 1

#18 avl2

avl2

ember probal lenni

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipa
  • 2.426 Hozzászólás:

Elküldve: 2018 január 05 - 09:50

en sem szeretem kiszedni a hatso kereket.

187 cm vagyok, a Jazz eleg magas epitesü, igy csak az elsö kereket kiszedve, allo bicikli, a nyereg is epp elfert a tetö alatt, elvileg 3 szemely meg utazhat is mellette.

vagy utaztunk ketten ugy, hogy Jazz hatso üleslapja felhajtva, ott a bicikli keresztben (kivett mindket kerek), es ekkor a csomagter maradt teljesen szabadon mas celra, betakart = nem benezhetö allapotban

gondolom a Honda Stream-be is jol bemenne.

• 0

#19 Vinkler

Vinkler

Dynaudiophile

• Adminisztrátor
  • 7.670 Hozzászólás:

Elküldve: 2018 január 05 - 09:32

2utas,2bringa. régen daihatsu gran move volt. most úgy néz ki, egy suzuki baleno lesz. elég nagy a hátulja,de állítva tuti nem fér be,de majd valahogy megoldom. szivacs,egyik keró,szivacs,másik keró. persze fektetve és vastag10-15 centis szivacsok,pedálnál,stb... kiszaggatva,hogy jobban besimuljon. vagyis ez az elképzelés.
egyébként a Jazzt már mondták futárok is,hogy meglepően könnyen elnyel 2 bicajt :)

Skoda Roomster

12EC2319-DC27-4C16-B9C2-9D8FE3CE374A.jpeg
  • 0

#20 revox

revox

• V.I.P.
  • 4.176 Hozzászólás:

Elküldve: 2018 január 05 - 09:22

egyébként szállítani,ha valakit nem zavar,hogy a hátsó kereket is ki kell venni. egymással szmebfordítva,kormányok beforgatva. Igy meg lehet oldani. a két bicaj befér a Decathlonban megvehető bicajszallító táskába (kb 25ezer Ft) és nekünk a suzuki swidt hátsó ülésére simán befért. csak nem szeretem kiszedni a hátsót. koszos,meg sose kerül tizedmiliméterre oda vissza,hol már be van állítva a váltó. meg szerintem a karbonpapucsnak se tesz jót a sok oldás és visszazárás hosszútávon. bár ez igaz lehet az leső kerékre is :)

Csatolt képek:

• bicajok.jpg
  • bicajhordo.jpg

• 0

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó