Ugrás a tartalomhoz

AVX Café

Fotó

Hálózati médialejátszók

• Please log in to reply
204 válasz erre a témára

#201 Guest_mgy_*

Guest_mgy_*
  • X

Elküldve: 2009 február 11 - 21:14

miben jobb a tvix?

Először A-100-at vettem, tudva, hogy átmeneti, míg megjelenik a 110. Aztán hozzámkerült egy M6500, és gyakorlatilag ahogy megláttam (a külsejét), tudtam, hogy lépünk. A popcorn SZERINTEM barkács benyomást kelt, nem szívesen hagynám elöl a nappaliban. Az akkori firmware-rel a működése se volt felhőtelen öröm.
Ennek ellenére azt gondolom, hogy a gyakoribb fw frissítés miatt a popi akár jobb is lehetne, de ezt cáfolta az erősítőm eladásakori szíváshegy. A lenti példában szereplő popcornon utolsó fw volt, a tvixemen meg fogalmam sincs, nem vagyok hajlandó buherátorkodni. Bekapcsolom oszt jónapot, nézem...

Idemásolom tehát a sztorit, mert itt is ontopik. Yamaha RX-V663 volt az erősítő amúgy.

Hogy tegnap este mekkorát sz.vt.nk vele...
Jelentkezett egy vevő, elvittem hozzá, ahogy ígértem, összeraktuk (nem 2 perc), behangolás, inputok rendezése, más nyalánkságok.

Popcorn B-110-ről nézzünk valami TrueHD-s anyagot. Király. Nincs hang. Mindketten leizzadtunk. Én mondtam, hogy a yami NEM LEHET SZAR, keressünk másik filmet...
Ő elkezdte matatni a vasat, én meg túrni a netet. Nekem volt gyorsabban sikerem, találtam cikkeket, ha szarul (rossz progival) van muxolva a bd-s film, a TrueHD hangnak kakukk. smile.gif Tehát kerestünk másik filmet, hang jó. smile.gif

Kértem, hogy mutasson valami nagyon házimozit. Elindul a film, nincs hang (AC3). Koncert, nincs PCM hang. Nincs biznisz. Csak három óra kellett hozzá, hogy kiderüljön...

Nem kicsit b.szta az agyam. Elkértem a gyanús filmeket, s mikor hazaértem 11 körül, összeraktam otthon az egészet. Gyakorlatilag semmit nem állítottam el/be, bekapcsoltam a lejátszót, a tévét, elindítottam a BÁRMELYIK filmet a kérdésesek közül...
TrueHD megy. AC3 megy, sima PCM megy. :-D

Ja, hogy nekem nem popi van otthon? Talán nem véletlenül... biggrin.gif

Szóval módosítanám a hirdetést, popcorn tulajoknak nem vállalok házhozszállítást, és miután a pénz és az áru gazdát cserélt supportot sem... :-D

Ősz hajszál megint lett pár...

• 0

#202 norbi31

norbi31

Törzsgárda

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 6.711 Hozzászólás:
  • Nem:Férfi

Elküldve: 2009 február 11 - 21:03

Volt popcornom, van 6500-as Tvixem. Ha van kérdésetek, talán tudok válaszolni.

miben jobb a tvix?
  • 0

#203 Guest_mgy_*

Guest_mgy_*
  • X

Elküldve: 2009 február 11 - 20:58

Volt popcornom, van 6500-as Tvixem. Ha van kérdésetek, talán tudok válaszolni.
  • 0

#204 svga

svga

Törzsvendég

• Regisztrált felhasználó
  • PipaPipaPipa
  • 1.318 Hozzászólás:
  • Nem:Nincs megadva
  • Interests:elektronika- számitástechnika-modellezes -makettezés -High-End Audio

Elküldve: 2009 február 11 - 20:35

Egy Popcorn-ra én is benevezek majd :)
  • 0

#205 alto

alto

Törzsvendég

• V.I.P.
  • PipaPipaPipa
  • 1.954 Hozzászólás:
  • Nem:Férfi

Elküldve: 2008 december 22 - 16:26

A lejátszo.hu viszonteladójaként megkezdtük a DVICO és a POPCORN hálózati médialejátszók forgalmazását.

kép
kép

Árak és információk hamarosan a honlapunkon elérhetők.
  • 0

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó