Jump to content
AVX Café Rebat

Recommended Posts

Fórumtársak!

Jöhetnek a Hegeles tapasztalatok! Szívesen olvásnám őket.

Nemrég csatlakoztam a Hegelhez egy H70-es erősítővel. :)

Üdv

dondusfi

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Nekem Hegel H1-em.

Természetes, izmos, nyugodt hangú erősítő.

A hangszerhangjainak életszerű testessége igen imponáló tud lenni.

A színpad dimenzióit tekintve a mélysége és magassága jó átlagos, a szélessége azonban igen imponáló.

A szokott pozíciók megőrzése mellett a színpad szélei érezhetően távolabbra kerülnek.

Hatalmas teljesítmény tartalékai vannak.

Megépítési minősége példás, semmi sallang. Csatlakozói kiváló minőségűek.

Távirányítója fém, súlyos darab.

Abszolút nem csalódtam benne semmilyen téren.

• Upvote 1

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Egy Hegel HD12-es Dac-om van.

Hosszas olvasgatás után esett erre a Dac-ra a választásom, mert minden tesztben, fórumon csak jókat írtak róla.

Nagyon szép, sallagmentes, természetes hangja van, nagyon jó dinamikával.

Rca kábellel csatlakoztatom a végfokomhoz, mert nincs xlr csatlakozó, pedig úgy lenne az igazi (az még +5dB lenne).

• Upvote 1

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Egy Hegel H80 boldog tulajdonosa vagyok már 3 éve. Azelőtt megszállottan kerestem a számomra elérhető legjobb hangot, el is vesztegettem rengeteg időt és energiát az erősítők, DAC-ok és kábelek cserélgetésére, szinte zenehallgatásra már nem is maradt időm! :D Szerencsére ebben az erősítőben megvan minden egyben, csak rá kell csatlakoztatni a digitális jelet, és már árad belőle a ZENE. Ennél részletezőbb, nyugodtabb rendszert soha nem hallottam ami összerakható lenne ennyi pénzért. Most már csak hallgatom, és nincs kényszerérzetem a továbblépésre. Esetleg ha rám szakad a bank, akkor tovább, egy H360-ra. :) 

• Upvote 1

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Egyszerre cseréltem hangfalat és erősítőt. Most ez a felállás nagyon tetszik. Egy MA GS20ast hajt a H70. Nem hallottam egyiket sem ezelőtt. De nagyon nem bántam meg hogy mellettük döntöttem. Nálam is csak a ZENE van. :D Igaz először a 80t néztem ki. Ha lehetőségem lesz akkor egy H160ra beruházok :)

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Egyszerre cseréltem hangfalat és erősítőt. Most ez a felállás nagyon tetszik. Egy MA GS20ast hajt a H70. Nem hallottam egyiket sem ezelőtt. De nagyon nem bántam meg hogy mellettük döntöttem. Nálam is csak a ZENE van. :D Igaz először a 80t néztem ki. Ha lehetőségem lesz akkor egy H160ra beruházok :)

1790Euro-ért tudok egy éves H160-ast, nagyon jó állapotban. Az a márkakereskedő árulja akitől a dac-ot is vettem. ;)

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

1790Euro-ért tudok egy éves H160-ast, nagyon jó állapotban. Az a márkakereskedő árulja akitől a dac-ot is vettem. ;)

Köszi :rolleyes: , de egyelőre kihagyom !36_7_11.gif

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Rc8-as táv van az erősítőhöz. Van rajta olyan hogy: computer prev, play, next. Ezt mivel, hogyan lehet használni?

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Regisztrálj vagy jelentkezz be!

Regisztrált felhasználónak kell lenned, hogy hozzá tudj szólni a fórumhoz.

Regisztráció

Regisztrálj a fórumra. Csak pár lépés.

Regisztráció

Bejelentkezés

Regisztrált felhasználó vagy? Jelentkezz be!

Bejelentkezés

• Jelenleg olvassa:   0 felhasználó

Egyetlen felhasználó sem olvassa ezt az oldalt