Jump to content
AVX Café Rebat
PJ

Tápregenerátor

Recommended Posts

A csavaros lábnak több előnye is van:

-egyrészt jobb mint a sima gumis láb

-könnyen kicsavarható (M6) és helyettesíthető /magam is nekem tetsző készülék alátétet használok/

-csomagolásnál a "műhó" alapba besüllyed, ezáltal stabilabb marad, ami szállításnál előny

Marad ez a konstrukció, akit zavar, kérem ne nézzen a készülék alá :-))

Picit csúszunk -már szinte szokás szerint- mivel pár előre nem tervezett technikai malőr bejött. Ugyanis a sima bekapcsoló gomb, nem bírta a strapát, ezáltal komolyabb darabot kell beszerezni hozzá (jelenleg 16A-es a kísérleti alany).

Jó esetben jövő hét közepére ígérték a csomagoló dobozokat, reménykedek ...

Azt gondolom az MPL lesz a befutó, mivel országon belül ez talán a legegyszerűbb (posta szinte mindenhol van).

Külföldre meg majd megoldjuk valahogy.

• Upvote 4

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

A csavaros lábnak több előnye is van:

-egyrészt jobb mint a sima gumis láb

-könnyen kicsavarható (M6) és helyettesíthető /magam is nekem tetsző készülék alátétet használok/

-csomagolásnál a "műhó" alapba besüllyed, ezáltal stabilabb marad, ami szállításnál előny

Marad ez a konstrukció, akit zavar, kérem ne nézzen a készülék alá :-))

Picit csúszunk -már szinte szokás szerint- mivel pár előre nem tervezett technikai malőr bejött. Ugyanis a sima bekapcsoló gomb, nem bírta a strapát, ezáltal komolyabb darabot kell beszerezni hozzá (jelenleg 16A-es a kísérleti alany).

Jó esetben jövő hét közepére ígérték a csomagoló dobozokat, reménykedek ...

Azt gondolom az MPL lesz a befutó, mivel országon belül ez talán a legegyszerűbb (posta szinte mindenhol van).

Külföldre meg majd megoldjuk valahogy.

Ez tudom ízlés dolga, de milyen készülék alátétek váltak be egyes készülékeknél? CD lejátszó/transzport, DAC, előfok, végfok, hangfal, lemezjátszó, fejhallgató erősítő, lemezjátszó erősítő, hálózati zajszűrő és tápkondícionáló?

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Ez tudom ízlés dolga, de milyen készülék alátétek váltak be egyes készülékeknél? CD lejátszó/transzport, DAC, előfok, végfok, hangfal, lemezjátszó, fejhallgató erősítő, lemezjátszó erősítő, hálózati zajszűrő és tápkondícionáló?

Ezt használom:

http://www.avx.hu/forum/index.php?/topic/21136-da-konverterek/page-2

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Jelenleg a terheléses próba folyik, várhatóan április 11-től kiadható lesz a mintapéldány.

• Upvote 4

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Tényleg ma van 11-dike, mi a helyzet a tesztkészülékkel? 

• Haha 1

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Túl optimista voltam -kollégám jobban a földön jár ez ügyben.

Kis türelmet kérünk még.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
21 hours ago, gabo01 said:

Szia!

Ez kicsit konkrétabban mit jelent? 1-2 nap, hét, hónap?:rolleyes::D

Szia!

Jelenleg konkrét időpontot nem szeretnék adni, mivel mint írtam, én túl optimista vagyok, kollégám meg realista. Mind a ketten dolgozunk a megvalósításán, s igen fontos termék, ezért elkapkodni sem szeretnénk. Csak és kizárólag akkor bocsátjuk útra, ha minden paraméterében tudja azt amit elvárunk.

• Upvote 4

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Szerintem felesleges sürgetni a dolgot. Ha kész lesz, meg fogjuk tudni és örülhetünk. Inkább később, mint esetlegesen egy "bug" os készülék. Nagyon várom! :)

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Nem gondolom, hogy siettettem volna, csak egy kicsit konkrétabb időpontot próbáltam kicsikarni Józsiból! :D

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
Éppen most, gabo01 írta:

Nem gondolom, hogy siettettem volna, csak egy kicsit konkrétabb időpontot próbáltam kicsikarni Józsiból! :D

Általánosságban értettem természetesen! :) Nem rád vonatkozólag!

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Regisztrálj vagy jelentkezz be!

Regisztrált felhasználónak kell lenned, hogy hozzá tudj szólni a fórumhoz.

Regisztráció

Regisztrálj a fórumra. Csak pár lépés.

Regisztráció

Bejelentkezés

Regisztrált felhasználó vagy? Jelentkezz be!

Bejelentkezés

• Jelenleg olvassa:   0 felhasználó

Egyetlen felhasználó sem olvassa ezt az oldalt