Jump to content
AVX Café Rebat
alto

DIY és tuning topic

Recommended Posts

Guest Jencibenci
A kutatási eredmények felhasználásaként pedig a Claritycap  két új kondenzátor családot dob piacra a közeljövőben, az ESA (Enhanced SA) illetve az MR(Minimum Resonance) sorozatot.

Claritycap_ESA_MR.jpg

Konkrét rendelhetőségről illetve árakról még nincs információ, de várhatóan az ESA sorozat árai az SA és  DTAC között lesznek, az MR pedig a DTAC felett.

Ezekröl az új ClarityCap kondikról lehet már tudni valamit?

Szia,

Egyenlőre annál többet mint amit leírtam nem tudok. Illetve az biztos hogy az MR nagyon drága lesz, valószínű hogy kereslet hiányában nem lesz érdemes vele foglalkoznom. Amint vannak új információk, felrakom ide.

Ezek vannak a kinálatban?

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
A kutatási eredmények felhasználásaként pedig a Claritycap  két új kondenzátor családot dob piacra a közeljövőben, az ESA (Enhanced SA) illetve az MR(Minimum Resonance) sorozatot.

Claritycap_ESA_MR.jpg

Konkrét rendelhetőségről illetve árakról még nincs információ, de várhatóan az ESA sorozat árai az SA és  DTAC között lesznek, az MR pedig a DTAC felett.

Ezekröl az új ClarityCap kondikról lehet már tudni valamit?

Szia,

Egyenlőre annál többet mint amit leírtam nem tudok. Illetve az biztos hogy az MR nagyon drága lesz, valószínű hogy kereslet hiányában nem lesz érdemes vele foglalkoznom. Amint vannak új információk, felrakom ide.

Ezek vannak a kinálatban?

Szia,

ESA lesz jövőre, MR-t viszont nem fogok raktáron tartani, nem éri meg, a DTAC-ra sincs nagy kereslet.

András

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

ESA lesz jövőre, MR-t viszont nem fogok raktáron tartani, nem éri meg, a DTAC-ra sincs nagy kereslet.

András

rendelésre tudsz hozni a legjobb kondikból,ha kell?

tekercsekből is tudsz valami extrát szerezni?

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

András

rendelésre tudsz hozni a legjobb kondikból,ha kell?

tekercsekből is tudsz valami extrát szerezni?

Rendelésre behozom persze. Tekercseim sajnos nincsenek.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Rendelésre behozom persze. Tekercseim sajnos nincsenek.

köszönöm.

hamarosan kérek árakat egy két típusra.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Szeretnék vásárolni egy-két ClarityCap kondit, nyitva vagytok a két ünnep között?

Megnéztem (volna) a honlapotokon, de valamiért nem megy rendesen nálam.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
Szeretnék vásárolni egy-két ClarityCap kondit, nyitva vagytok a két ünnep között?

Megnéztem (volna) a honlapotokon, de valamiért nem megy rendesen nálam.

Szia,

Nyitva vagyunk, de ahogy mindig, ilyenkor is csak előre megbeszélt időpontban.

Írd meg privátban mikor volna jó neked, vagy hívj fel.

A honlap elvileg mindeféle böngészővel jól működik, kivéve a szutyok internet explorer 6-os vagy régebbi verziókat, de erre egy felugró ablak figyelmeztet is, ha ilyenel találkozik. Egyszerűen túl sok funkcióról kellene lemondani ahhoz, hogy ezekkel a kőkorszaki böngészőkkel való kompatibilitást fenntartsuk.

Üdv

András

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Egy kis segítséget szeretnék kérni.

Megkeresett egy Ampohm nevű kondenzátorgyártó a termékei forgalmazása céljából.

DSC03620a.JPG

Nemigazán található a termékeikről teszt az interneten, mert egy új cégről van szó.

Küldtek mintákat, amit most felajánlanék önként jelentkezőknak az alábbi módon:

- 1db Apmohm 0,22 uF 630V Paper in wax aluminium foil kondenzátor + 1db 0,22 uF ClarityCap kondenzátor

- 1db Apmohm 0,22 uF 630V Paper in oil aluminium foil kondenzátor + 1db 0,22 uF ClarityCap kondenzátor

Tehát összesen két jelentkezőt várnék, akik hajlandók a kondenzátorokat tesztelni és összehasonlítani, műszeresen és szubjektív(saját fülük) módon egyaránt, és tapasztalataikról itt fórumon beszámolni, ezzel segítve a döntést a termékek forgalmazásáról. A tesztelők a kondenzátorokat "gratis" megkapják, munkájuk szerény elismeréseképpen.

Kérem csak olyanok jelentkezzenek, akik tényleg hajlandók komolyan, nem egysoros tőmondatban, a véleményüket közzétenni.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
Guest TropertM

DSC03620a.JPG

Nemigazán található a termékeikről teszt az interneten, mert egy új cégről van szó.

- 1db Apmohm 0,22 uF 630V Paper in wax aluminium foil kondenzátor + 1db 0,22 uF ClarityCap kondenzátor

- 1db Apmohm 0,22 uF 630V Paper in oil aluminium foil kondenzátor + 1db 0,22 uF ClarityCap kondenzátor

Tehát összesen két jelentkezőt várnék, akik hajlandók a kondenzátorokat tesztelni és összehasonlítani, műszeresen és szubjektív(saját fülük) módon egyaránt, és tapasztalataikról itt fórumon beszámolni, ezzel segítve a döntést a termékek forgalmazásáról. A tesztelők a kondenzátorokat "gratis" megkapják, munkájuk szerény elismeréseképpen.

Kérem csak olyanok jelentkezzenek, akik tényleg hajlandók komolyan, nem egysoros tőmondatban, a véleményüket közzétenni.

Bodor Ferinek adnám tesztelni.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

DSC03620a.JPG

Csábító....de én sajnos nem tudok mérni.... :kiraly:

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Pedig kivácsi lennék....eddig Mundorf M-cap-ot...azután Supreme-t használtam...

Hallottam Clarity-Supreme "párbajt" is...... :kiraly:

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Hallottam Clarity-Supreme "párbajt" is...... :kiraly:

És ki nyert?

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Hallottam Clarity-Supreme  "párbajt" is...... :kiraly:

És ki nyert?

Ott abban a szituációban a Supreme....szinte minden tekintetben jobb volt.A Clarity-ket annyira nem ismerem....fekete volt,és a kivezetései is be voltak borítva.

A tér nyitottabb és levegősebb volt a Supreme-l..a Clarity egy picit összehúzta az egészet...

Az árát sem tudom....a Supreme-ből egy 10uF-os kb 10000ft.....

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
Van itt nálam két ClarityCap SA kondi és a cimkéjén rajta van,hogy Bartimex. :kiraly: Ezeket ti cimkézitek talán?

Szia,

Nem mi, a gyártó cimkéz, de az ujabb szállitmányoknál már nem csinálják, gondolom költség racionalizálás van mögötte.

A honlappal kapcsolatban: valószinűleg régi böngészőt használsz(pl. Internet Explorer 6).

A mai modern bőgészőkkel le van tesztelve az oldal, mindegyikkel(Firefox, Safari, Opera, IE 7, stb) működnie kell. Ja és a Javascriptet engedélyezni kell, ha netán le lenne tiltva.

Az konenzátor árlista közvetlen elérhetősége: árlista

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
Majd összehasonlitom a Mundorfal mindegyik 4.7uF :rolleyes:

Ha jól látom ez Mundorf MCap Supreme. Azt azért megjegyezném , hogy árban kb 3-4 szerese a ClarityCap SA-nak. Igazából az összehasonlításnak a ClarityCap ESA vagy DTAC sorozattal volna értelme.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
Guest FELDER.
Majd összehasonlitom a Mundorfal mindegyik 4.7uF  :rolleyes:

Ha jól látom ez Mundorf MCap Supreme. Azt azért megjegyezném , hogy árban kb 3-4 szerese a ClarityCap SA-nak. Igazából az összehasonlításnak a ClarityCap ESA vagy DTAC sorozattal volna értelme.

Nem azért akarom,hogy melyik a legjobb mert valószinű,hogy a Supreme csak kiváncsi vagyok milyen különbségek lesznek majd hangban.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Regisztrálj vagy jelentkezz be!

Regisztrált felhasználónak kell lenned, hogy hozzá tudj szólni a fórumhoz.

Regisztráció

Regisztrálj a fórumra. Csak pár lépés.

Regisztráció

Bejelentkezés

Regisztrált felhasználó vagy? Jelentkezz be!

Bejelentkezés

• Jelenleg olvassa:   0 felhasználó

Egyetlen felhasználó sem olvassa ezt az oldalt