Jump to content
AVX Café Rebat
alto

Squeezebox, Transporter és Linn DS hálózati zenelejátszók

Recommended Posts

Linn DS-be ágyazott Tidal nekem is szaggat, a dns szerver cím átírása sem hozott változást.

Van amikor röccenés nélkül megy órákig, majd elkezd szaggatni, és napokig használhatatlan.

A Linnél azt tanácsolták próbáljam mp3-mal elindítani, majd kapcsoljam át losslessre, de nem sokat segített, sőt van, hogy a 320-as mp3 is akadozik.

Kár, mert jó lenne...

ui: T-home a szolgáltató.

Állítólag azt sem mindegy melyik számot streameled.  A Tidal folyamatosan upgradeli a szerverparkját, úgy olvastam hogy az újabb szerverek megbízhatóan streamelnek, de azok a számok amelyek még a régebbi szervereken vannak, azok hektikusan akadoznak.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Állítólag azt sem mindegy melyik számot streameled.  A Tidal folyamatosan upgradeli a szerverparkját, úgy olvastam hogy az újabb szerverek megbízhatóan streamelnek, de azok a számok amelyek még a régebbi szervereken vannak, azok hektikusan akadoznak.

Igen, ezt tapasztalom én is. Egy komplett operánál elég zavaró tud lenni, amikor akad a trackeknél.

Adok nekik még egy hónapot - az ingyenes 60 nap most járt le - ha nem javul, kénytelen leszek lemondani.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Nekem hasonlót válaszolt a Tidal support áprilisban, azzal, hogy májusban lezajlik a szerver upgrade.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Az egeszben csak az a szomoru, hogy kisse sztochasztikus a jelenseg es csak sejtheto az ok.

Nehez egyertelmu megoldas iranyaban tovabb lepni. Internet szolgaltatonal, Tidalnal, Luminnal...

En elofizettem a szolgaltatasra.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Sziasztok

A sok modern lejátszó után lehet még kérdezni Squeezebox-al kapcsolatban is?  :-)

Már legalább vagy 2-3 éve volt, hogy egy szoftverfrissítés után a Server Power Control plugin ( amivel a lejátszóról ki lehet kapcsolni a számítógépet, vagy a NAs-t)  nálam megszűnt működni és nem is tudtam bele életet lehelni, most viszont megint szükségem lenne erre a funkcióra, ehhez kérnék segítséget.

Van akinél ez a fenti plugin még működik?  vagy létezik esetleg erre valamilyen más alkalmazás is?

A lejátszó S. Touch, már ha ez számít valamit. Lehet, hogy nem is szoftverfrissítésnél szált el a funkció, hanem amikor a Classicról Touchra váltottam? Már nem emlékszem...

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Sziasztok

A sok modern lejátszó után lehet még kérdezni Squeezebox-al kapcsolatban is?  :-)

Már legalább vagy 2-3 éve volt, hogy egy szoftverfrissítés után a Server Power Control plugin ( amivel a lejátszóról ki lehet kapcsolni a számítógépet, vagy a NAs-t)  nálam megszűnt működni és nem is tudtam bele életet lehelni, most viszont megint szükségem lenne erre a funkcióra, ehhez kérnék segítséget.

Van akinél ez a fenti plugin még működik?  vagy létezik esetleg erre valamilyen más alkalmazás is?

A lejátszó S. Touch, már ha ez számít valamit. Lehet, hogy nem is szoftverfrissítésnél szált el a funkció, hanem amikor a Classicról Touchra váltottam? Már nem emlékszem...

Ez fel van telepítve a szerverre? https://code.google.com/p/srvrpowerctrl/downloads/detail?name=SCPowerTool_latest.zip&can=2&q=

Feltéve hogy windows alapú.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Sziasztok. Ide is beírom a "hálózati audiolejátszóknál" feltett kérdéseimet:

1. Squeezebox duet receiver részét a controller nélkül milyen módon lehet a hálózathoz (wifihez) csatlakoztatni? Okostelefonnal próbáltam a gyári appjával és az Orange Squeeze-vel, de nem sikerül...

2. Ugyanezen receiver lan portját hogy lehet működésre bírni?

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Sziasztok! Squeezebox (SB3) upgrade érdekelne (pl lineáris táp). Tapasztalatok, linkek, akár konkrét ajánlott termékek is érdekelnek...

Én anno a lomisnál keretem hozzá és nagyon jó volt. Azt úgy egyben nem is kellet volna eladnom...

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Én anno a lomisnál keretem hozzá és nagyon jó volt. Azt úgy egyben nem is kellet volna eladnom...

Ezt kifejtenéd kicsit bővebben?

Köszönjük!

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Kerestem egy nehéz nem kapcsolóüzemű tápot, azonos áram kimeneti kondíciókkal (biztos hogy nem fogalmazok jól) mint az eredeti tápja, csatlakozócsere és úgy használtam. Ezt egy használt-cikk boltban (lomis) találtam meg. Jobb lett a hang kiváltképp ha a befektetett összeget nézem, az új gazdája vitte is magával. Persze nagy csodát nem kell várni, ebben igaza van altonak, de meglépni mindenképpen érdemes

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Egy olyan kerdesem lenne, hogy a pioneer n30ea tamogat chromecastet. Ez mit takar? pont ugy latom a programokbol, mint a chromecasteket? Tehat pl egy plex siman kezeli? A pioneer appjarol sok jot nem olvastam, igy nem lenne rossz, ha vmi normalisabb lenne hozza.

Milyen hangja van az n50ahoz kepest?

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Egy olyan kerdesem lenne, hogy a pioneer n30ea tamogat chromecastet. Ez mit takar? pont ugy latom a programokbol, mint a chromecasteket? Tehat pl egy plex siman kezeli? A pioneer appjarol sok jot nem olvastam, igy nem lenne rossz, ha vmi normalisabb lenne hozza.

Milyen hangja van az n50ahoz kepest?

Sajnos ezt még nem sikerült meghallgatni, de fenn van a listán. 

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Regisztrálj vagy jelentkezz be!

Regisztrált felhasználónak kell lenned, hogy hozzá tudj szólni a fórumhoz.

Regisztráció

Regisztrálj a fórumra. Csak pár lépés.

Regisztráció

Bejelentkezés

Regisztrált felhasználó vagy? Jelentkezz be!

Bejelentkezés

• Jelenleg olvassa:   0 felhasználó

Egyetlen felhasználó sem olvassa ezt az oldalt