Ugrás a tartalomhoz

AVX Café

Fotó

Trends Audio erősítők

• Lezárt téma A téma zárva.
41 válasz erre a témára

#21 mishow

mishow

MIShow must go on!

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 10.144 Hozzászólás:
  • Nem:Férfi

Elküldve: 2009 január 29 - 20:57

Üdv Alto!
Ear beletette a bogarat a fülembe a kis TA 10-essel kapcsolatban.
Van most készleten?
Ha igen, hogyan tudnám megvásárolni?
Fórumos kedvezmény illetve letét ellenében itthoni meghallgatás van Nálatok?
Priviben is jöhet a válasz!
  • 0

#22 AVX

AVX

avxcafe.hu

• _ATC
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 105.752 Hozzászólás:
  • Interests:Kávé,zene,autó...

Elküldve: 2009 január 01 - 20:35

húú ez remek kütyü lehet, eddig minden terméke sikerkeres volt
UD10.1-em volt nekem is
itthoni árat lehet már tudni?  :lol!:

Nincs még pontos ár, de kb 60eFt körül lesz.

Az jó ár.
:lol!:
  • 0

#23 alto

alto

Törzsvendég

• V.I.P.
  • PipaPipaPipa
  • 1.954 Hozzászólás:

Elküldve: 2009 január 01 - 20:32

UD10.1-em volt nekem is
itthoni árat lehet már tudni? :lol!:

Nincs még pontos ár, de kb 60eFt körül lesz.
  • 0

#24 boba6

boba6

Nincs visszaút

• Regisztrált felhasználó
  • PipaPipa
  • 236 Hozzászólás:

Elküldve: 2009 január 01 - 18:09

UD10.1-em volt nekem is
itthoni árat lehet már tudni? :lol!:
  • 0

#25 alto

alto

Törzsvendég

• V.I.P.
  • PipaPipaPipa
  • 1.954 Hozzászólás:

Elküldve: 2008 december 22 - 16:09

Új termék jelent meg a Trends-Audio kínálatában, a PA-10 Tube Headphone/Pre Amplifier.
kép

Főbb tulajdonságai:

- the innovative circuit design of low voltage hybrid (tube/transistor) pre-amp to provide audiophile quality sound, compact size, and easy/safe DIYer accessibility

- pure class-A circuit to provide the best sound performance

- support both 6DJ8/6922 series and 12AU7 series tubes by simply switching the jumpers. DIYers can easily change their both series tubes to enjoy the fun.

- ONE bi-triode 6DJ8/6922 or 12AU7 tube as voltage amplification and TWO MOSFETs as output driver which perform the warm, comfortable tube sound and in addition, guarantee the high fidelity & sufficient driving power to the next power amplifier stage.

- provide all functions of headphone amplifier, pre-amplifier and phono pre-amplifier

- provide TWO sets of switching audio inputs. Besides the normal CD input, the Phono input with higher gain is provided for small output turntable or PC sound card. No separated phono pre-amplifier is required.

- Besides the normal audio output in the back panel, ONE headphone output in the front to drive even high-impedance audiophile-grade headphones

- compact design (mini-size & light weight), suitable for hi-fi room, living room, sleeping room or even right beside your laptop computer.

- TWO precise screw-driving potentiometers for professional audiophiles to adjust the tube’s bias voltage to guarantee the best working point for different tubes.

- require just a single +24V power supply ONLY, besides the bundled AC adaptor, audiophiles can apply all other power supply with the same spec., e.g. lead-acid batteries.

- a specially designed AC power adaptor with extra low ripple & noise for Hi-Fi device is bundled for continuous power supply

- separate pre-amp unit & power adaptor to minimize interference and flexible to apply other power sources, e.g. lead-acid battery.

- all audiophile-graded parts and components

- the stylish aluminium case provides outstanding shielding & grounding capability to keeps the background silent and maximize the S/N ratio.

Előreláthatóan tavasztól lesz kapható nálunk is.
  • 0

#26 alto

alto

Törzsvendég

• V.I.P.
  • PipaPipaPipa
  • 1.954 Hozzászólás:

Elküldve: 2008 szeptember 25 - 16:36

Gondoltam veszek ilyen kis erősítőt a PC-hez a ClarityCap tuningosról volna belső kép?A gyártó honlapján van egy USB audio converter is abból létezik több kivitel is mert láttam amelyiken XLR alj is van?
Meg felvan tüntetve Tube Pre-Amp/Buffer de nem tudom megnyitni az valami csöves előfok lenne?Meg Elektronic Crossover is van azt se tudom megnyitni!

A ClarityCap tuning verziót mi csináljuk rendelésre. 2db kommersz csatolókondi van benne kicserélve.
Az USB konvertert nem forgalmazzuk, erre a célra inkább a Logitech Squeezeboxot ajánljuk, amely kezelhetőségben, funkcionalitásban és hangminőségben is sokkal többet nyújt, hasonló nagyságrendü összegért.
A többi termék a Trends honlapján még csak terv, nincsenek gyártásban.

Képet mutatsz a tuningolt belsejéröl?Melyik tipusú kondit rakjátok bele?Akció vagy valami kedvezmény van erre a kis erősítőre?

A tuningolt verziót rendelésre gyártjuk, sajnos nem tudok róla képet mutatni.
ClarityCap SA 2,2 uF-os kondikat építünk be.
kép
A kép alsó részén középen látható két egymás melleti sárga színű kondit cseréljük le.
Trends Audio akciót nem tervezünk mostanában.
  • 0

#27 Guest_FELDER._*

Guest_FELDER._*
  • X

Elküldve: 2008 szeptember 25 - 14:48

Gondoltam veszek ilyen kis erősítőt a PC-hez a ClarityCap tuningosról volna belső kép?A gyártó honlapján van egy USB audio converter is abból létezik több kivitel is mert láttam amelyiken XLR alj is van?
Meg felvan tüntetve Tube Pre-Amp/Buffer de nem tudom megnyitni az valami csöves előfok lenne?Meg Elektronic Crossover is van azt se tudom megnyitni!

A ClarityCap tuning verziót mi csináljuk rendelésre. 2db kommersz csatolókondi van benne kicserélve.
Az USB konvertert nem forgalmazzuk, erre a célra inkább a Logitech Squeezeboxot ajánljuk, amely kezelhetőségben, funkcionalitásban és hangminőségben is sokkal többet nyújt, hasonló nagyságrendü összegért.

Képet mutatsz a tuningolt belsejéröl?Melyik tipusú kondit rakjátok bele?Akció vagy valami kedvezmény van erre a kis erősítőre?
  • 0

#28 alto

alto

Törzsvendég

• V.I.P.
  • PipaPipaPipa
  • 1.954 Hozzászólás:

Elküldve: 2008 szeptember 25 - 13:39

• 0

#29 Guest_FELDER._*

Guest_FELDER._*
  • X

Elküldve: 2008 szeptember 24 - 22:25

• 0

#30 alto

alto

Törzsvendég

• V.I.P.
  • PipaPipaPipa
  • 1.954 Hozzászólás:

Elküldve: 2008 június 10 - 11:45

Megérkezett a TA-10-esek újabb szállítmánya, kérem hogy akit nem tudtam kiszolgálni az utóbbi pár hétben a készlet kifogyása miatt, az most jelentkezzen!
  • 0

#31 mackohaz

mackohaz

Hazajáró lélek

• Regisztrált felhasználó
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • 3.363 Hozzászólás:

Elküldve: 2008 február 18 - 10:09

Január 1-től 45.000 Ft a TA-10 ára, 49.900 Ft-ért pedig ClarityCap tuninggal is kapható.

Hasznos link!!

Aki még kételkedik az járjon utánna!
Momentán a a kisvakond(Flying Mole) árát ismerem itthon 344.500-huf!!????

http:// www.stereomojo.com/ SHOOTOUT2007INTEGRAT EDS.htm
  • 0

#32 alto

alto

Törzsvendég

• V.I.P.
  • PipaPipaPipa
  • 1.954 Hozzászólás:

Elküldve: 2008 január 03 - 13:06

Január 1-től 45.000 Ft a TA-10 ára, 49.900 Ft-ért pedig ClarityCap tuninggal is kapható.
  • 0

#33 alto

alto

Törzsvendég

• V.I.P.
  • PipaPipaPipa
  • 1.954 Hozzászólás:

Elküldve: 2007 december 03 - 14:16

A Trends Audio sajnos emelte az árait, így én is kénytelen vagyok január elsejétől 45.000 Ft-ra emelni a TA-10 árat, amely megegyezik a 179 EUR-os európai retail árral.
Addig is a raktáron lévő készlet ára változatlanul 39.900 Ft, aki vásárláson törné fejét, most jelentkezzen, amíg tart a készlet!
  • 0

#34 alto

alto

Törzsvendég

• V.I.P.
  • PipaPipaPipa
  • 1.954 Hozzászólás:

Elküldve: 2007 november 18 - 18:24

Külön érdekessége, hogy digitális volta ellenére a hangja közelebb áll az SE csövesek világához, mint az AB osztályú tranyósokéhoz. Az már izlés dolga, hogy ezt valaki pozitivan vagy negativan értékeli.

Bocsánat, hogy közbeszólok, de ez a csöves SE-hez való hasonlitás szerintem marhaság, már bocsánat a kifejezésért, de ha megnézzük egyrészt a torzitási spektrumot, másrészt a kimeneti impedanciát, semmiben sem hasonlit a tipikus SE csöves cuccok lelkivilágához.
Ettől még persze jól szólhat, az nem vitás :smile51:

Technikai értelemeben igazad van, sem az áramköri felépítés, sem a mérhető paraméterek nem hasonlíthatók egy csöves erősítőhöz. És nem is azt állítom hogy úgy szól mint egy SE csöves, akkor minek árulnék ilyet a Ta-10-hez képest 15-szörös áron?
Azt viszont állítom, hogy megszólalás karaktere közelebb áll egy csöveséhez, mint egy tranzisztoroshoz. Sőt nem csak én állítok ilyet, hanem jó néhány hasonló elven működő cuccról hangzanak el ilyen vélemények.
De tudud mit "fülelek", ha nem hiszed füleld meg.
  • 0

#35 fülelek

fülelek

Törzsgárda

• _HVX
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 5.617 Hozzászólás:

Elküldve: 2007 november 16 - 23:44

Külön érdekessége, hogy digitális volta ellenére a hangja közelebb áll az SE csövesek világához, mint az AB osztályú tranyósokéhoz. Az már izlés dolga, hogy ezt valaki pozitivan vagy negativan értékeli.

Bocsánat, hogy közbeszólok, de ez a csöves SE-hez való hasonlitás szerintem marhaság, már bocsánat a kifejezésért, de ha megnézzük egyrészt a torzitási spektrumot, másrészt a kimeneti impedanciát, semmiben sem hasonlit a tipikus SE csöves cuccok lelkivilágához.
Ettől még persze jól szólhat, az nem vitás :smile51:
  • 0

#36 alto

alto

Törzsvendég

• V.I.P.
  • PipaPipaPipa
  • 1.954 Hozzászólás:

Elküldve: 2007 november 16 - 10:05

Mit jelenthogy T osztályú?

Egyfajta digtális erősítő típus.
Tripath chipkészletet használ, mint a Sonic Impact.
De nem ez a lényeg, végül is csak a hangszámít.
A gyártó linkje: Trends Audio
  • 0

#37 Mathias

Mathias

Törzsvendég

• V.I.P.
  • PipaPipaPipa
  • 1.813 Hozzászólás:

Elküldve: 2007 november 16 - 09:14

Mit jelenthogy T osztályú?
  • 0

#38 alto

alto

Törzsvendég

• V.I.P.
  • PipaPipaPipa
  • 1.954 Hozzászólás:

Elküldve: 2007 november 15 - 20:33

- ez milyen arban mozog?
- pc melle milyen lenne?

39.900 Ft.
Ha nagy hangerőt akarsz, érzékenyebb hangfal kell hozzá(min 92dB)

Aranyos kis ketyere.

Ja, a hangerőszabályzó kiiktatható egy belső kapcsolóval, azaz hasznáható teljesítményerősítőként, márha a 2x15W elég teljesítményként.
  • 0

#39 AVX

AVX

avxcafe.hu

• _ATC
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 105.752 Hozzászólás:
  • Interests:Kávé,zene,autó...

Elküldve: 2007 november 15 - 20:25

- ez milyen arban mozog?
- pc melle milyen lenne?

39.900 Ft.

Aranyos kis ketyere.
  • 0

#40 alto

alto

Törzsvendég

• V.I.P.
  • PipaPipaPipa
  • 1.954 Hozzászólás:

Elküldve: 2007 november 15 - 19:46

- ez milyen arban mozog?
- pc melle milyen lenne?

39.900 Ft.
  • 0

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó