Jump to content
AVX Café Rebat
alto

Almarro Erősítők

Recommended Posts

Gyártói áremelés illetve a tartósan erős japán jen miatt az Almarro erősítők árai jelentősen emelkednek kb 20-25%-al. A jelenleg raktáron lévő készlet (1db A318a és 1db A318b) ettől függetlenül változatlan áron elvihető. Akinek szimpatikus az eszköz, de még nem tudott dönteni, annak most érdemes elhatároznia magát.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
Guest gaborka8X8

Mi a kérdés?

Mi lehet az oka, hogy három és fél éve nincs bejegyzés ebben a topikban, és ha ilyen hosszú ideje nincs mit mondani ezekkel az erősítőkkel kapcsolatban, nincs semmi megosztani való információ, figyelemfelkeltő hír, stb., stb., akkor érdemes-e neki külön topikot fenntartani?

.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Engem csak egy gondolat bánt, mennyivel vagyunk mi messzebb Japántól mint az USA, hogy az ottani 1850$-ból nálunk 800-900 ezer forint lesz. Semmi bántó szándék nincs az irományomban!!

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Engem csak egy gondolat bánt, mennyivel vagyunk mi messzebb Japántól mint az USA, hogy az ottani 1850$-ból nálunk 800-900 ezer forint lesz. Semmi bántó szándék nincs az irományomban!!

Hát erről már írtam egy párszor, a gyártók általában másképp képzik az áraikat az amarikai és az európai piacra. Másrészről az amerikai árak nettó árak (a legtöbb államban nincs vagy igen alacsony az ÁFA), nálunk meg ugye 27%!

Egyébként most akciósan jóval olcsóbbak az erősítők:

- Almarro A318A 2x8W csöves erősítő 745.000 Ft helyett499.000 Ft.

- Almarro A318B 2x8W csöves erősítő 840.000 Ft helyett559.000 Ft.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Regisztrálj vagy jelentkezz be!

Regisztrált felhasználónak kell lenned, hogy hozzá tudj szólni a fórumhoz.

Regisztráció

Regisztrálj a fórumra. Csak pár lépés.

Regisztráció

Bejelentkezés

Regisztrált felhasználó vagy? Jelentkezz be!

Bejelentkezés

• Jelenleg olvassa:   0 felhasználó

Egyetlen felhasználó sem olvassa ezt az oldalt