Jump to content
AVX Café Rebat
Bécó

Franco Serblin hangsugárzók

Recommended Posts

November 01-től az Allegro Audio Kft forgalmazza kizárólagosan a Franco Serblin hangsugárzókat Magyarországon.A demo példányok rendelés alatt vannak.

post-32380-0-07509600-1508496196_thumb.jpeg

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

A Hifi Showra is kiviszik esetleg?

November 01-től az Allegro Audio Kft forgalmazza kizárólagosan a Franco Serblin hangsugárzókat Magyarországon.A demo példányok rendelés alatt vannak.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Vasárnap kb 1/2 5-körül beállítottuk a teljesen új Lignea-át.Amit tud az a pici hangszer az utánozhatatlan!Meghallgatható az Allegroban.

Kár hogy szombaton nem szóltak. Szívesen meghallgattam volna őket, hogy mit tudnak. A Flow-hoz gratulálok, igazazán szépek lettek és a hangjuk is elfogadható. Azért még egy pici kraftot lehetett volna tenni a hangerőre.  ;)

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Én is , mint gondolom sokan mások is meghallgatták volna a kis Serblin monitorokat .

A Flow nekem pont azért tetszett mert kis moderált hangerőn is szépen szólt. Ez nem minden rendszernek megy ám jól.

• Upvote 1

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Én is csatlakozom a "meghallgattam volna" társasághoz, sajnos csak szombaton voltam.

A Flow tetszett tetszett, de volt egy pici hiányérzetem, nem tudom megfogalmazni mi, de...a hangerővel semmi gond nem volt.

A Regák, meg amúgy is a szívem csücskei, :D a P10 hát igen, rajt az Rb 2000 kar (kézzel polírozott)

na meg az Apheta, nekem bejött  :smile53:  

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Kicsit kockázatosnak tartottam egy pénteken átvett 0-km es sugárzót betenni az itthoni legnagyobb kiállításon.Ismerve az itthoni viszonyokat nem szerettem volna kitenni a márkát rosszízű kritikáknak.De Egerben meghallgatható!

• Upvote 3

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Kicsit kockázatosnak tartottam egy pénteken átvett 0-km es sugárzót betenni az itthoni legnagyobb kiállításon.Ismerve az itthoni viszonyokat nem szerettem volna kitenni a márkát rosszízű kritikáknak.De Egerben meghallgatható!

Néhányunknak volt szerencséje akkor a szobában lenni amikor bekötötték ezeket a csodákat, hát mit mondjak ?

A hangjuk így 0-kmteresen is csodálatos.El sem tudom képzelni hova javulhat bejáratás után.

Csodálatos tér, tisztaság,és realisztikus hang .

Köszönjük. leborulunk.gif  

• Upvote 1

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Beco varhato, h a honlapotokon frissititek az uj termekeket es araikat? (Franco Serblin, Pillartech, es legfokeppen a sajat Flow erositoiteket) koszi! W

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Egy pici türelmet kérnék mindenkitől!Az új márkák szerintem a héten felkerülnek (Serblin,Pillartech,Simply Analog).A Flow-val az a helyzet hogy nekik külön weboldala lesz ami teljesen független lesz az Allegro-tól.A Flow oldal készül de még a fotózásnál tartunk.Az árak kalkuláció alatt vannak.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Regisztrálj vagy jelentkezz be!

Regisztrált felhasználónak kell lenned, hogy hozzá tudj szólni a fórumhoz.

Regisztráció

Regisztrálj a fórumra. Csak pár lépés.

Regisztráció

Bejelentkezés

Regisztrált felhasználó vagy? Jelentkezz be!

Bejelentkezés

• Jelenleg olvassa:   0 felhasználó

Egyetlen felhasználó sem olvassa ezt az oldalt