Jump to content
AVX Café Rebat
Speedy Gonzales

Új telefon tippek S.O.S.

Recommended Posts

Sziasztok!

Céges telefon témában kérném a segítségeteket S.O.S..

Samsung Galaxy A5 (2017) helyett kellene még mai nap, vagy legkésőbb holnap délelőttig  egy másik, hasonló képességű mobilt választani.

Sajnos nem vagyok naprakész a témában, ezért kérnék tippeket, tanácsokat, hogy milyen készülékben lenne érdemes gondolkodni, mert gyorsan kell dönteni és nincs időm tesztek és vélemények sokaságán átrágni magam.

Tehát:

- független

- 100-110 ezer Ft körül legyen (bruttó)

- dual SIM

- viszonylag jó akksi

- max. az A5 mérete

- viszonylag jó fényképező (az A5 nem nagyon jeleskedik ebben)

- Android

Köszi előre is!!!

Speedy

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Sziasztok!

Samsung Galaxy A5 (2017) helyett kellene még mai nap, vagy legkésőbb holnap délelőttig  egy másik, hasonló képességű mobilt választani.

Sajnos nem vagyok naprakész a témában, ezért kérnék tippeket, tanácsokat, hogy milyen készülékben lenne érdemes gondolkodni, mert gyorsan kell dönteni és nincs időm tesztek és vélemények sokaságán átrágni magam.

Tehát:

- független

- dual SIM

- viszonylag jó akksi

- max. az A5 mérete

- Android

Köszi előre is!!!

Speedy

Szia,

Az én javaslatom: Samsung Galaxy J5 (2017). Multiknál is használt céges telefon típus.

Bár nem biztos, hogy az A5-nél jobb a kamerás része. De végül is hasonló képességekkel bír, olcsón! :)

Ja és telefonguru sem vagyok ... :)

Üdv:

PH

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Sziasztok!

Tehát:

- független

- dual SIM

- viszonylag jó akksi

- max. az A5 mérete

- Android

Köszi előre is!!!

Speedy

Xiaomi!!!

Legjobb ár-minőség arány,nagy tudás,nagy akku kapacitás,legjobb minőségű anyagfelhasználás(fém test) és összeszerelés!

Üdv. Gyuri :napsut:

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Xiaomi!!!

Legjobb ár-minőség arány,nagy tudás,nagy akku kapacitás,legjobb minőségű anyagfelhasználás(fém test) és összeszerelés!

+1

https://www.arukereso.hu/mobiltelefon-c3277/xiaomi/redmi-4x-32gb-p363444625/#termek-leiras

• Upvote 1

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Xiaomi!!!

Privát használatra én is ezt néztem ki, de most dupla keretben gondolkodhatok. gondolkodik.gif:rolleyes:

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
Vendég
Lezárt téma, nincs lehetőséged hozzászólni.

• Jelenleg olvassa:   0 felhasználó

Egyetlen felhasználó sem olvassa ezt az oldalt