Jump to content
AVX Café Rebat
Bodoraudio

Cd modifikáció Bodoraudio módra

Recommended Posts

Köszönjük! Volt vele munka, rendesen, de megérte. Elég nehezen állt össze a hangja, mert gyárilag elkövettek minden jót :smile51: de csak sikerült és ez a lényeg. :smile46:

Alapból sem szólt rosszul a lejátszó, legalábbis meg voltam vele elégedve, de amikor nálad voltam, és még a mod. előtti állapotában meghallgattuk, majd bekötöttük utána ugyanazon a zenén a már modifikált H/K-t, na, akkor éreztem, hogy nem tudnám tovább hallgatni a lejátszómat, ha nem kapja meg ő is a beavatkozást :)

Mondtad, hogy nem volt egyszerű a meló vele, mert át kellett alakítani az analóg részét is, a clock beépítése mellett, de ezt a maximalizmust szeretem a munkáidban. :) Nem hagyott nyugodni, hogy mit lehet kihozni belőle, az eredmény pedig magáért beszél.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Hát akkor én is a megigértek szerint elmesélem, háromhét tapasztalatait. Szóval, nagyon nehéz úgy irni, hohy ne legyek ömlengős, de talán abszolúlt értelemben is, meg önmagához relative, valami olyan történt a rendszeremben, amit talán úgy lehetne megfogalmazni, hogy ahány lemez, annyi hang.

Abszolult halható , kor ,mármint a felvétel kora, müszaki szinvonal, a szándék, a mérnök, elöadó izlése, szakmai tudása. Soha előtte nem éreztem ennyire a semlegességet, a naturalizmust, a rendszeremben . Pár lemezem lebukott, régen jónak hitt felvételekről kiderült hogy túl sok helyen nyúlt bele a mérnök, digisen, ridegen szól. Unalmasnak hitt lemezek meg fantasztikus élményt nyujtottak. Vastagon rengeteg részlettel szólaltak meg, nincs hiány érzetem . Nem is kell figyelni a részletekre, szól a zene . Valahogy egyben van az egész. A hidegebb lemezeknek jól jött a HK lompos szinezete, de az átépités után, helyre kerültek a dolgok. Egyszerüen nem lehet összehasonlitani a régi hangal, nagyságrendekkel lett jobb. Nézzétek el nekem a lelkendezést, de már harminc éve akarok összerakni egy jó hangot, és mindig nagy gondok voltak vele. A lánc többi része már megvolt, de az eleje csak az átépitett HK-val lett rendben.De nagyon együtt tud dolgoni az egész, szinergikus, k*rvajjjjó . :smile46: Hát talán ennyi. Ja, ha valakinek van egy gyári álapotú, cd-je amivel nem tud együt élni valamiért, egy percig ne habozzon, lépje meg amit meg kell, amit megkövetel a haza, meg a füle, meg az idegrendszere. Higgyétek el megéri, ha nem igy lenne máként fogalmaznék . Annyi csalódas ért az évek alatt, már nem nagyon van türelmem, a szarul, szinezetten,szóló dolgokhoz. Egy hét intenziv zene hallgatás után mindig kiderül a frankó, hogy birom még vagy majd lépni kell. Tisztelettel jelentem, most minden ok .:smile51: Köszönöm , hogy elolvastatok , üdv omen

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Hali mindenkinek!

Az előző hozzászólásokkal kapcsolatban kérdezném, hogy a képeken látható "szétberhelt" készülék valóban egy PHILIPS 963SA?

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Regisztrálj vagy jelentkezz be!

Regisztrált felhasználónak kell lenned, hogy hozzá tudj szólni a fórumhoz.

Regisztráció

Regisztrálj a fórumra. Csak pár lépés.

Regisztráció

Bejelentkezés

Regisztrált felhasználó vagy? Jelentkezz be!

Bejelentkezés

• Jelenleg olvassa:   0 felhasználó

Egyetlen felhasználó sem olvassa ezt az oldalt