Ugrás a tartalomhoz

AVX Café

Fotó

Hirek, újdonságok.

• Please log in to reply
5 válasz erre a témára

#1 LIMAR

LIMAR

Lefelé a lejtőn

• Regisztrált felhasználó
  • PipaPipa
  • 97 Hozzászólás:
  • Nem:Férfi

Elküldve: 2017 július 22 - 17:02

Igen, az I225 egy nagyon jó integrált erősítő, ami sok pre/power rendszernél jobban kezeli a hangfalakat. Eddig sehol nem tapasztaltuk, hogy kevés lenne. Viszont ma jelentős igény mutatkozik a különböző digitális bemenetekre is egy erősítőn. Ezt kívánja kiszolgálni az új Anthem STR integrált.

Már járódik a kicsike. Első bekapcsolásra hallatszott, hogy ez egy nagyon komoly darab. Azóta folyamatosan az Anthem STR Inegráltat hallgatjuk, hangfalak, források demójánál is ezt használjuk. Nemcsak a hangja, de a megjelenése is impozáns. A display grafikája csodálatos és diszkrét. Semmi bazári jellege nincs. Diszkrét, informatív és esztétikus. Külön MM és MC bemenete is van, amin keresztül szintén nagyszerű hangot produkál. A számtalan digitális bemenetét is elkezdtük tesztelni. Biztató. Egy nagyon szimpatikus szolgáltatás, hogy az egyes analóg bemenetek érzékenysége tág határok között beállítható a forráshoz, így váltva egyik bemenetet a másikra nem kell a hangerőt állítgatni, mindegyik bemenet ugyanolyan hangerővel fog szólni. Ezt eddig csak igen komoly szeparált előfokoknál tapasztaltam.

Csatolt fájl:

Szerkesztve LIMAR által: 2017 július 22 - 17:10

• 0

#2 LIMAR

LIMAR

Lefelé a lejtőn

• PipaPipa
  • 97 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 július 11 - 22:44

Sőt 2 sub-ot is képes kezelni. Viszont pont 1millióval drágább, mint az elődje. Nekem I225 van és gondolkodtam is egy esetleges továbblépésen, de elriasztott az ár. A funkciók amiket pluszban tud, számomra nem érdekesek. Valószínűleg az ARC funkció drágítja meg ennyire. A dac részre kíváncsi vagyok mit mondasz majd. Én nem fűzök nagy reményeket hozzá. Szerintem ez inkább csak plusz funkció és haladás a korral. Mostanában divat lett, hogy stereo erősítőkbe dac-ot tesznek, de minek. Minden esetre már az I225 is képes jól meghajtani pl. Martin Loganokat. Gondolom az új is ilyen lesz.

Igen, az I225 egy nagyon jó integrált erősítő, ami sok pre/power rendszernél jobban kezeli a hangfalakat. Eddig sehol nem tapasztaltuk, hogy kevés lenne. Viszont ma jelentős igény mutatkozik a különböző digitális bemenetekre is egy erősítőn. Ezt kívánja kiszolgálni az új Anthem STR integrált.

• 0

#3 HSRT8

HSRT8

Törzsvendég

• V.I.P.
  • PipaPipaPipa
  • 1.736 Hozzászólás:
  • Interests:High Fidelity

Elküldve: 2017 július 11 - 20:09

Hamarosan elkezdődik a tesztelése. Szerintem egy ígéretes darab lesz. Ha valaki nem akar sok komponenst egymásra halmozni sok tápkábellel, összekötővel, akkor szerintem jó vétel lesz. Ismerve az eddigi Anthem erősítők hangját, ezzel sem lesz gond, ami a hangminőséget illeti. Az előd i225 is nagyon jól szólt. Csak annak a töredéke se volt a funkciója. Ez pedig igazán a mai igényeket is kielégíti. Az analóg bemenetek mellett egy csomó digitális bemenete van, ARC korrekcióra képes, ami a legtöbb szobában rendkívül hatékonyan csökkenti a kezelhetetlen akusztikai viszonyok hatását. A teljesítménye több, mint elegendő. Igazi központja lehet egy igényes sztereo rendszernek.

Sőt 2 sub-ot is képes kezelni. Viszont pont 1millióval drágább, mint az elődje. Nekem I225 van és gondolkodtam is egy esetleges továbblépésen, de elriasztott az ár. A funkciók amiket pluszban tud, számomra nem érdekesek. Valószínűleg az ARC funkció drágítja meg ennyire. A dac részre kíváncsi vagyok mit mondasz majd. Én nem fűzök nagy reményeket hozzá. Szerintem ez inkább csak plusz funkció és haladás a korral. Mostanában divat lett, hogy stereo erősítőkbe dac-ot tesznek, de minek. Minden esetre már az I225 is képes jól meghajtani pl. Martin Loganokat. Gondolom az új is ilyen lesz.

• 0

#4 LIMAR

LIMAR

Lefelé a lejtőn

• PipaPipa
  • 97 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 július 11 - 17:53

Szép darab és ahogy olvasom ,biztosan jól is szól.
Az ár viszont....hát nem részletezném (4500 USD ) mindenki döntse el maga.... :)

Hamarosan elkezdődik a tesztelése. Szerintem egy ígéretes darab lesz. Ha valaki nem akar sok komponenst egymásra halmozni sok tápkábellel, összekötővel, akkor szerintem jó vétel lesz. Ismerve az eddigi Anthem erősítők hangját, ezzel sem lesz gond, ami a hangminőséget illeti. Az előd i225 is nagyon jól szólt. Csak annak a töredéke se volt a funkciója. Ez pedig igazán a mai igényeket is kielégíti. Az analóg bemenetek mellett egy csomó digitális bemenete van, ARC korrekcióra képes, ami a legtöbb szobában rendkívül hatékonyan csökkenti a kezelhetetlen akusztikai viszonyok hatását. A teljesítménye több, mint elegendő. Igazi központja lehet egy igényes sztereo rendszernek.

• 0

#5 Skorpio.

Skorpio.

Nincs visszaút

• PipaPipa
  • 174 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 július 11 - 16:03

Megérkezett az Anthem legújabb integrált erősítője az STR Integrated Amplifier.
Részleteket itt lehet találni róla.

https://www.anthemav...r/page=overview

https://www.anthemav...r_datasheet.pdf

Szép darab és ahogy olvasom ,biztosan jól is szól.
Az ár viszont....hát nem részletezném (4500 USD ) mindenki döntse el maga....:)
  • 0

#6 LIMAR

LIMAR

Lefelé a lejtőn

• PipaPipa
  • 97 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 július 11 - 12:59

Megérkezett az Anthem legújabb integrált erősítője az STR Integrated Amplifier.

Részleteket itt lehet találni róla.

https://www.anthemav...r/page=overview

https://www.anthemav...r_datasheet.pdf

Csatolt fájl:

• 0

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó