Jump to content
AVX Café Rebat

Recommended Posts

Sziasztok!

Eladó egy fekete LG G2 Vodás készülék.

Kettő éves múlt, garancia lejárt.

Nagyon szép megvigyázott darab. Végig szilikon tokban használtam és a kijelzőt is végig plexi védte.

Jár mellé egy szilikon tok és a rajta lévő plexin kívül egy originál kijelző védő plexi. Természetesen a gyári doboza, összes tartozéka jár hozzá. A füles még bontatlan.

Ár: 38.000ft

Képeket holnap tudok feltölteni, ha gép közelbe kerülök.

Köszönöm,

Robi

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Kicsit körbe néztem a piacon és elég nagy a szórás árképzés tekintetében. Láttam telós boltban 44-ért is és jófogin meg 15-ért is.

Nem akarom sem fényezni sem pedig árulgatni.

Legyen az àra 28 ezer forint.

Ennyit bőven megér.

Hiba és probléma mentes. Csak azért lett eladó mert a céges hozzájárulást elbuktam volna (75e Ft) ha most nem cserélem le.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Szia!

Engem érdekelne ez a készülék, de olvastam, hogy többeknek is egy idő után az alaplap túlmelegedése miatt besárgult(tönkrement) a kijelző...

Az LG elzárkózott a hiba garanciában való javításától...

Az aksija mennyit bír egy töltéssel intenzív használat mellett?

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Szia!

Engem érdekelne ez a készülék, de olvastam, hogy többeknek is egy idő után az alaplap túlmelegedése miatt besárgult(tönkrement) a kijelző...

Az LG elzárkózott a hiba garanciában való javításától...

Az aksija mennyit bír egy töltéssel intenzív használat mellett?

Szia,

Én nem tapasztaltam semmilyen problémát. Tökéletesen működik. Aksi 1,5 napot bír. 

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Ár/érték arányt nézve még mindig nagyon jó telefon a G2. A kijelző sárgulás csak azoknál jelentkezik, akik agyonhajtják játékokkal. Az enyém 3 éves és még mindig visz két napot egy töltéssel, 4.4.2-es androiddal, átlagos használattal.

Gondolkoztam már, hogy lecserélem, de nagyon zsebbe nyúlós lenne, amire igazán megérné. 

Sok értelme nincs az összehasonlításnak, de akkor is :D

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Köszönöm a pozitív hozzáállást. Valóban nagyon jó kis telefon. Én nagyon szerettem, de mint írtam is, ha most nem cserélem akkor buktam volna a céges vásárlási hozzájárulást. Kizárólag ezért cseréltem le. Játék soha nem futott rajta. E-mail, netes böngészés és telefonálásra használtam. Megvigyázott, szép darab.

A kijelzőn nem fólia, hanem plexi van és van mellé még egy bontatlan darab is. Füles bontatlan soha nem használt.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
Vendég
Lezárt téma, nincs lehetőséged hozzászólni.

• Jelenleg olvassa:   0 felhasználó

Egyetlen felhasználó sem olvassa ezt az oldalt