Ugrás a tartalomhoz

AVX Café

Fotó

B&W 602 S3 hangfalpárom cserélném más szinűre

• Please log in to reply
2 válasz erre a témára

#1 BenShr

BenShr

Isten Hozott! :)

• Regisztrált felhasználó
  • Pipa
  • 6 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 április 17 - 13:30

Elnézést, kérelek tedd át.
Köszi
  • 0

#2 tonee73

tonee73

Tizezresek klubja

• Adminisztrátor
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 10.891 Hozzászólás:
  • Nem:Férfi
  • Interests:zenehallgatás + bicajozás

Elküldve: 2017 április 17 - 12:45

Sziasztok!

A tárgyi hangfalat cserélném feketére (jobban menne megy az új bútorhoz). Ha valaki esetleg megvenné, az is megoldható, mert most van ebből eladó fekete, akkor tudok venni helyette másikat.

Az enyémnek "sorrento finish" a színe, ha jól sejtem, kicsit sötétebb mint a juhar. A képeken látható.

Állapota jó, néhány helyen a sarkoknál apró sérülés van, de nem látható, csak közelről.

Csodásan szól, a gyári magas már cserélve lett benne szintén gyárira (én már így vettem).

Természetesen kipróbálható, megnézhető (11. kerület). Kérdésekre is szívesen válaszolok.

üdv

Bence

Szia

Ha eladó is, akkor kérlek írd ki az árat, mert kötelező.Ha csak csere játszik akkor átrakom a csere-bere részre.

Köszi

• 0

#3 BenShr

BenShr

Isten Hozott! :)

• Regisztrált felhasználó
  • Pipa
  • 6 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 április 17 - 12:40

Sziasztok!

A tárgyi hangfalat cserélném feketére (jobban menne megy az új bútorhoz). Ha valaki esetleg megvenné, az is megoldható, mert most van ebből eladó fekete, akkor tudok venni helyette másikat.

Az enyémnek "sorrento finish" a színe, ha jól sejtem, kicsit sötétebb mint a juhar. A képeken látható.

Állapota jó, néhány helyen a sarkoknál apró sérülés van, de nem látható, csak közelről.

Csodásan szól, a gyári magas már cserélve lett benne szintén gyárira (én már így vettem).

Természetesen kipróbálható, megnézhető (11. kerület). Kérdésekre is szívesen válaszolok.

üdv

Bence

Csatolt képek:

• IMGP8001_resize.JPG
  • IMGP8002_resize.JPG
  • IMGP8009_resize.JPG
  • IMGP8003_resize.JPG
  • DSC_0202_resize.JPG

• 0

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó