Jump to content
AVX Café Rebat
paradicsommadár

Samsung UE50J5100AW led TV

Recommended Posts

Eladó KETTŐ darab 50 colos (átmérő 127CM) okos TV (beépített tuner!!! nem kell más csak egy antenna és az a pár ingyenes csatorna azonnal fogható.Igény esetén az antenna is eladó.Tavaly a foci VB-re vásároltuk még garanciális,számla van doboza már nincs meg.AZÓTA SEM HASZNÁLTUK!!!! HIBÁTLAN MŰSZAKI ÉS ESZTÉTIKAI ÁLLAPOTBAN rendkívűl kedvező áron 100.000 Forint/darab áron eladó!!Nem postázzom érte kell jönni!!!! Az ár nem alku képes!!Fotót nem teszek fel.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Hova kell érte menni?

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

A garancia 2017 Július 4. napjáig tart,azonban van lehetőség kiterjesztett garanciára,ha a garancia lejárta előtt regisztrálsz a www.samsung.com/hu weboldalon,vagy felhívod a garancia jegyen lévő telefonszámot.Én még nem jelentkeztem be ez az új tulajdonosra vár.A TV-ken tényleg csak a FOCI VB mérkőzéseit néztük,azóta letakarva állnak. Szerintem nagyon jó vétel.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Eladó KETTŐ darab 50 colos (átmérő 127CM) okos TV (beépített tuner!!! nem kell más csak egy antenna és az a pár ingyenes csatorna azonnal fogható.Igény esetén az antenna is eladó.Tavaly a foci VB-re vásároltuk még garanciális,számla van doboza már nincs meg.AZÓTA SEM HASZNÁLTUK!!!! HIBÁTLAN MŰSZAKI ÉS ESZTÉTIKAI ÁLLAPOTBAN rendkívűl kedvező áron 100.000 Forint/darab áron eladó!!Nem postázzom érte kell jönni!!!! Az ár nem alku képes!!Fotót nem teszek fel.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Hova tűntek a vásárlók?Legalább nyolcan jelezték a szándékot.Ezek szerint csak egy valaki gondolta komolyan.Na mindegy van még egy eladó kb 10-12 napot használtuk óra számot tekintve.A labdarúgó EB-t néztük rajta,gyönyörű új állapotban van a készülék,még garanciális hosszabbítható garancia van rajta.Nekünk sajnos útban van ezért jó lenne ha valaki elvinné.100.000Fofintot nagyon megér!!

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Gyönyörű vadi új állapot az antennával együtt 100.000Forint.Az antenna egyébként a legjobb ami a piacon kapható és mindössze egy CD lemez nagyságú.Még adok esélyt a vásárlásra itt a héten azután meghirdetem máshol is.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
Vendég
Lezárt téma, nincs lehetőséged hozzászólni.

• Jelenleg olvassa:   0 felhasználó

Egyetlen felhasználó sem olvassa ezt az oldalt