Ugrás a tartalomhoz

AVX Café

Fotó

Sennheiser HD650

sennheiser HD650 fejhallgató

• Lezárt téma A téma zárva.
16 válasz erre a témára

#1 silwus

silwus

Nincs visszaút

• Regisztrált felhasználó
  • PipaPipa
  • 115 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 március 31 - 17:35

Hamarosan megérkezik az új gazdájához, zárom a hirdetést.

• 0

#2 silwus

silwus

Nincs visszaút

• PipaPipa
  • 115 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 március 28 - 14:43

Jég.

• 0

#3 silwus

silwus

Nincs visszaút

• PipaPipa
  • 115 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 március 28 - 12:08

Üdv!

Hordozhatóként egy HD 25 1-II-t használok, és régóta szemezek egy komolyabb otthoni fejessel. Ha ismered a fent említettet, tudnál pár szót mondani a karakteréről ahhoz hasonlilítva? Tudom, hogy ezt sokan kicsit mélykiemeltnek tartják, de pont ez miatt jobban érdekel, mint a 600-as.
A válaszért előre is köszi!

Szia, a HD 25 1-II hangjat sajnos nem ismerem.  Hordozhatóként én sokáig Koss Porta Pro-t használtam. Esetleg ahhoz tudom még hasonlítani.

A HD 650 ahhoz képest sokkal világosabb hangzású, és a Koss-nak van csak igazán erőteljes mélykiemelése. Bár tudom teljesen más világ a két füles, 

a Porta Pro-t senki sem azért vette meg annó, hogy klasszikus zenét, vagy jazzt hallgasson rajta. 

Két hónapja pedig egy NAD VISO HP50 tulaja is lettem.

http://www.head-fi.o...-ear-headphones

Elvileg a NAD is hordozható, de én csak otthon hallgatom. Egy nagyon érdekes fejes, bár még csak ismerkedem vele, 

az első benyomás mindenképpen pozitív. Viszont a HD650-hez képest a NAD is jobban kiemeli a mélyeket szerintem. 

• 0

#4 niof78

niof78

Nincs visszaút

• PipaPipa
  • 199 Hozzászólás:
  • Nem:Férfi

Elküldve: 2017 március 28 - 05:21

Üdv!

Hordozhatóként egy HD 25 1-II-t használok, és régóta szemezek egy komolyabb otthoni fejessel. Ha ismered a fent említettet, tudnál pár szót mondani a karakteréről ahhoz hasonlilítva? Tudom, hogy ezt sokan kicsit mélykiemeltnek tartják, de pont ez miatt jobban érdekel, mint a 600-as.
A válaszért előre is köszi!
  • 0

#5 silwus

silwus

Nincs visszaút

• PipaPipa
  • 115 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 március 20 - 16:12

Új ára: 75.000 Ft

• 0

#6 silwus

silwus

Nincs visszaút

• PipaPipa
  • 115 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 március 10 - 09:36

Kérte, hogy oldjam fel a jegelést, mivel most hétvégen nem tudjuk összehozni a meghallgatást, és a következő hétvégéig ne legyen jegelve.

Gyorsan meggondolta magát emberünk. Legalább meghallgatta?

• 0

#7 Tul

Tul

Beköltözött

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipa
  • 2.336 Hozzászólás:
  • Interests:HiFi, motorozás

Elküldve: 2017 március 10 - 09:14

Gyorsan meggondolta magát emberünk. Legalább meghallgatta?

Jegelés feloldva :)

• 0

#8 silwus

silwus

Nincs visszaút

• PipaPipa
  • 115 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 március 09 - 14:06

Jegelés feloldva :)

• 0

#9 silwus

silwus

Nincs visszaút

• PipaPipa
  • 115 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 március 09 - 10:13

Hétvégéig jegelve. 

• 0

#10 silwus

silwus

Nincs visszaút

• PipaPipa
  • 115 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 március 07 - 18:31

Új ár: 80.000 Ft

• 0

#11 silwus

silwus

Nincs visszaút

• PipaPipa
  • 115 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 március 02 - 16:27

Én sem feszegetném a zenehallgatás miértjét. A hifizés a hangzásról szól. Ezeken a fórumokon legfeljebb csak arra kaphat az ember tanácsot, hogy pl. a Lindemann Musicbook 10 tápkábeleként egy 20 éves pórszívózsinórt kössön-e be  vagy inkább egy Furutech Powerflux-ot. Esztétikai - zenei kérdésekben mindenki magára van utalva. Ami a fejhallgatót illeti egy jól sikerült darab. Én csak azért választottam a HD600-at mert abban nincs gyári mély kiemelés. Emiatt a hangzása világosabb is. Meg kell hallgatni saját rendszerbe kötve és azonnal megvenni!

Igen, egy nagyon jól sikerült darab, és nagyon szerethető a hangja. Viszont nem mindenkinek, és nem mindenre tudnám ajánlani. Vasárlás előtt érdemes meghallgatni. 

Pontosan a mélykiemelése (és az ebből is adódó enyhén árnyaltabb hangzása) miatt nem nevezném univerzális fejhallgatónak (bár szerintem ilyen nem is létezik). 

Rock zene (Pink Floyd) és a jazz is elképesztően ütősen tud szólni, kellemes középpel, és lágy, kellemes magashangokkal. Hosszan hallgatható nem fárasztó hangzással. 

Viszont komolyzenén már nem volt annyira meggyőző. Klasszikus zenére szerintem egy világosabb hangú fejhallgató jobb választás. (mint pl. a Hifiman HE400i vagy akár a HD600). 

• 1

#12 Guest_gt40alpha_*

Guest_gt40alpha_*
  • X

Elküldve: 2017 március 02 - 15:43

Egyre bizonytalanabb vagyok abban a tekintetben, h ki miért is hallgat zenét - de végül is mindegy.

Sok szép dobozokat is fel lehet halmozni polcokon...

Ez viszont már képes arra, hogy nagyon eltaláljon ott belül. Nem csak a dobhártya masszírozására alkalmas.

Viszont ne A-B ben hallgasd vmi le-felkapkodós találkozó alkalmával. Lehet, hogy meg kell tanulni hallani (egy kicsit).

Én sem feszegetném a zenehallgatás miértjét. A hifizés a hangzásról szól. Ezeken a fórumokon legfeljebb csak arra kaphat az ember tanácsot, hogy pl. a Lindemann Musicbook 10 tápkábeleként egy 20 éves pórszívózsinórt kössön-e be  vagy inkább egy Furutech Powerflux-ot. Esztétikai - zenei kérdésekben mindenki magára van utalva. Ami a fejhallgatót illeti egy jól sikerült darab. Én csak azért választottam a HD600-at mert abban nincs gyári mély kiemelés. Emiatt a hangzása világosabb is. Meg kell hallgatni saját rendszerbe kötve és azonnal megvenni!

• 0

#13 morzsol

morzsol

Kezdő Fórumlakó

• PipaPipa
  • 279 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 március 02 - 13:00

Egyre bizonytalanabb vagyok abban a tekintetben, h ki miért is hallgat zenét - de végül is mindegy.

Sok szép dobozokat is fel lehet halmozni polcokon...

Ez viszont már képes arra, hogy nagyon eltaláljon ott belül. Nem csak a dobhártya masszírozására alkalmas.

Viszont ne A-B ben hallgasd vmi le-felkapkodós találkozó alkalmával. Lehet, hogy meg kell tanulni hallani (egy kicsit).

• 0

#14 Lago

Lago

Nincs visszaút

• PipaPipa
  • 113 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 március 02 - 07:08

Megveszekedett egy hobbi ez, nekem is van négy pár a két fülemhez.
  • 0

#15 silwus

silwus

Nincs visszaút

• PipaPipa
  • 115 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 február 27 - 12:48

Az eladás fő oka nalám is az időhiány. Felmerült bennem az egész rendszer felszámolása is. Van olyan fülhallgatóm, amit 2-3 éve elő sem vettem a dobozából.

Az eladást azert is kezdem a HD650-el, mert még szinte teljesen új, és nem szeretném hogyha a társai sorsára jutna, és a dobozában öregedne meg...

• 0

#16 morzsol

morzsol

Kezdő Fórumlakó

• PipaPipa
  • 279 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 február 26 - 20:43

Vegyetek hozzá egy Presentert és készen vagytok - akár egy életre.

Ezek mellett nekem semmi sem hiányzott... legfeljebb az idő.

• 0

#17 silwus

silwus

Nincs visszaút

• PipaPipa
  • 115 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 február 25 - 17:13

Sziasztok,

eladó Sennheiser HD650 fejhallgatóm, makulátlan, új állapotban.

1.tulajdonosa vagyok, hirtelen felindulásból vásároltam kb. 2 hónapja,
Szükségem az nem igazán volt rá, mivel van még 4 másik fejhallgatóm, amelyeket szintén alig használok.

Bejáratva sem volt még igazán, 8-10 órát használhattam összesen.

Megvan mindkét doboza, papírjai, és minden ami az eredeti csomagolásban volt.

Helyileg Révkomáromban található (Szlovákia), de a szállításban tudok segíteni.

Ára: 85.000 Ft

Saját képek:

web-5825.jpg

web-5834.jpg

web-5838.jpg

web-5840.jpg

web-5843.jpg

web-5827.jpg

• 0

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó