Jump to content
AVX Café Rebat
Bécó

Rega termékek

Recommended Posts

Ez tényleg jó hír, az egyik kedvencem a Rega!

Megérdemli ez a márka az itthoni képviseletet.

Nem lakom sajnos túl közel, de látom, hogy kirándulás lesz....:)

Jó lenne ha lennének árak feltéve(Rega elex-r...az új Brio-r stb.)

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Van még pár nyitott kérdés de szerintem jövő héten a honlapomon fönt lesznek az árak!allegroaudio.hu

Ezek szerint Egerben az Allegro Audio lesz a Rega-k új hazai forgalmazója?

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Miért, volt régi ?

Valamikor Tatabányán működött egy "Rega képviseletnek tűnő tárgy".Senkit sem szeretnék megbántani,de aki rákeres tudni fogja, hogy mire gondoltam...
  • Upvote 1

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Sziasztok!
Nekem sem egyértelmű, hogy miért ilyen elánnal, és fél, vagy inkább negyed infóval "jelentenek be" egy szerintem nagy dolgot.
Jogosan félhet Skorpio társunk attól, hogy hasonló sorsra jut a kezdeményezés, mint a tatabányai honlap maradvány.
A REGA egy jó márka, és szerintem aki ezt választja többre gondol a szolgáltatásokkal kapcsolatban is.

Én legalábbis nagyobb felhajtást várnék a fél mondatos közléseken kívül, de lehet én vagyok maradi.

Nem hiszem, hogy egy ilyen nyitás nem engedné meg, hogy 5-10 mondatban ezen téma alatt ne lehessen bemutatni, hogy miről is van szó.
Vagy pl a könyvről néhány infó, ár, beszerzés lehetősége, stb...

Vagy ez is mind csak a várakozást fokozza??? :D Az is lehet.

Üdv.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Értem!Március közepe felé érkeznek meg a készülékek!Ha minden igaz lesz Budapesten is egy korrekt viszonteladónk!Nagyon nagy darabszámmal dolgoznak lemezjátszóból havi szinten 4-5 ezer darabot szállítanak ki!Lesz különböző hifis oldalakon reklámunk de ez még tárgyalás alatt van!Tervezünk a Regának is egy nyitott bemutatót!Szeretnénk meghívni több szakmai vezetőt is tőlük!És remélem Roy is eljön!Mi nem rövid távra tervezünk és a Rega sem!!

• Upvote 1

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Valamikor Tatabányán működött egy "Rega képviseletnek tűnő tárgy".Senkit sem szeretnék megbántani,de aki rákeres tudni fogja, hogy mire gondoltam...

Valahogy így ! Szegény Cs. hol Bécsből, hol Pozsony(?)ból szerezte be az előre kifizetett Rega-t, erről tanúskodtak a dobozon lévő matricák. Nem volt igazi márkaképviselet.

Hogy az új képviselőség miért nem nagyobb durranással indít ? Kár.

De hajrá fiúk, sok sikert ! :smile53:36_1_11.gif

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Ismét nyert a Rega Elex-R!Csoport teszt a következő résztvevőkkel Naim Nait 5si,Cyrus One,Cambridge CXA-800,Audiolab 8300A,Arcam FMJA 29!Gratulálunk!

....és az új (2017) Brio is öt csillagot kapott....

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Regisztrálj vagy jelentkezz be!

Regisztrált felhasználónak kell lenned, hogy hozzá tudj szólni a fórumhoz.

Regisztráció

Regisztrálj a fórumra. Csak pár lépés.

Regisztráció

Bejelentkezés

Regisztrált felhasználó vagy? Jelentkezz be!

Bejelentkezés

• Jelenleg olvassa:   0 felhasználó

Egyetlen felhasználó sem olvassa ezt az oldalt